Od czasu premiery filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam, czyli od sierpnia 2018 roku, Noah Centineo to jedno z najgorętszych nazwisk w show-biznesie. 23-letni aktor nie jest już jednak gwiazdą tylko ten jednej, a kilku produkcji Netflixa (Sierra Burgess jest przegrywem, Wynajmij sobie chłopaka), twarzą bieliźnianej linii Calvina Kleina, a już niebawem zadebiutuje na wielkim ekranie w nowej odsłonie Aniołków Charliego. Poza tym w planach są już dwie kolejne części Do wszystkich chłopców, których kochałam, więc śliczną twarz Noah będziemy oglądać jeszcze przez jakiś czas.

Noah Centineo ma nową dziewczynę

To zupełnie normalne, że w związku z ogromną popularnością Noah wzrosło zainteresowanie życiem prywatnym aktora. Łączono go oczywiście z Laną Codnor, czyli jego filmową partnerką w Do wszystkich chłopców, których kochałam, ale ku rozczarowaniu fanów produkcji relacja Petera Kavinsky’ego i Lary Jean Covey poza planem ma zupełnie inne podłoże - aktorzy przyjaźnią się, ale to wszystko. Z kolei w maju tego roku pisaliśmy, że Centineo prawdopodobnie spotyka się z Alexis Ren, modelką i influencerką, z którą fani przyłapali go w jednej z kawiarni w Vancouver. 

Zobacz także: „Do wszystkich chłopców, których kochałam” 2 - znamy datę premiery!

Ostatnio pisaliśmy, że aktora i jego nową wybrankę widziano na lotnisku w Palm Beach na Florydzie. Noah czekał na Alexis przy odbiorze bagażu, a kiedy pojawiła się, pocałował ją czuło w głowę. „Trzymali się za ręce i przytulali”- relacjonuje źródło Us Weekly. Zdaniem informatora, trudno było mieć jakiekolwiek wątpliwości, że filmowy Peter Kavinsky jest na zabój zakochany. Ale, jak na dzisiejsze czasy przystało, jeśli coś ma potwierdzenia w mediach społecznościowych, cały czas jest niepewne. O to również nie musimy się już martwić, gdyż Centineo właśnie potwierdził swój związek z Alexis. Opublikował na swoim Instagram Stories filmik, na którym aktor, uwaga - w nowej fryzurze, chilluje razem z ukochaną na kanapie i w pewnym momencie straszy zapatrzoną w ekran telefonu dziewczynę. Fani szybko zaczęli sherować to nagranie i można je bez problemu znaleźć m.in. na Twitterze. 

Kim jest Alexis Ren, nowa dziewczyna Noah Centineo?

Alexis Ren ma 22 lata, czyli jest w tym samym wieku co Noah Centineo. Urodziła się w Kalifornii, w mieście Santa Monica. Dwukrotnie pojawiła się na okładce magazynu dla mężczyzn Maxim - w 2017 i w 2018 roku. Jakiś czas temu wypuściła swoją linię strojów kąpielowych Active Ren. Alexis zdobyła popularność, występując w amerykańskiej edycji Dancing with the Stars. Niestety odpadła tuż przed finałem. Alexis jest nie tylko modelką, ale również influencerką. Na Instagramie obserwuje ją ponad 13 milionów fanów! 22-latka publikuje na kanałach społecznościowych zdjęcia z wakacji oraz zza kulis sesji.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

note to self: Relax dude. When you try to control everything, you enjoy nothing

Post udostępniony przez Alexis Ren (@alexisren) Wrz 23, 2019 o 1:39 PDT