Wygląda na to, że Kanye West w końcu pogodził się z tym, że nie ma szans na uratowanie swojego małżeństwa z Kim Kardashian. Sławny raper poszedł ostatnio w ślady matki czwórki swoich dzieci, która od paru miesięcy spotyka się z popularnym komikiem Petem Davidsonem. Autor hitu „Stronger” postanowił bowiem w końcu zapomnieć o uczuciach do ekspartnerki i otworzyć swoje serce na nową miłość. Jak donoszą amerykańskie media, obiektem westchnień 44-letniej gwiazdora została młodsza od niego o 13 lat aktorka Julia Fox.

Kanye West ma nową dziewczynę

Kanye West i Julia Fox poznali się na imprezie sylwestrowej w Miami. Co ciekawe, dowiadujemy się o tym z... eseju, który najnowsza sympatia ikony hop-hopu zamieściła właśnie na łamach internetowego wydania magazynu „Interview”.

Sprawił, że ja i moi przyjaciele śmialiśmy się, tańczyliśmy i uśmiechaliśmy się przez całą noc - napisała.

Na wspólnej zabawie z okazji powitania Nowego Roku się jednak nie skończyło. We wtorek 4 stycznia raper i aktorka wybrali się razem na Broadway.

Postanowiliśmy podtrzymać tę energię i polecieć z powrotem do Nowego Jorku, by zobaczyć „Slave Play” - czytamy.

W swoim tekście Fox wspomina o tym, że choć samolot Westa wylądował w Nowym Jorku o godzinie 18, a spektakl zaczynał się zaledwie godzinę później, i tak udało mu się dotrzeć na czas. Wyznała, że była „pod wrażeniem”.

Po sztuce duet zdecydował się kontynuować randkę w restauracji Carbon, czyli jednym z ulubionych lokali Julii oraz... Kim Kardashian. Na miejscu raper zorganizował aktorce sesję zdjęciową. Zgromadzeni w restauracji goście podobno byli zachwyceni i dopingowali jej podczas pozowania do kolejnych ujęć. To jednak nie wszystkie atrakcje, jakie tego wieczoru spotkały 31-latkę.

Po kolacji Kanye zabrał ją do hotelu, gdzie czekał już na nią apartament wypełniony po brzegi designerskimi ubraniami.

Nie mam pojęcia, jak on to zrobił, ani jak udało mu się to wszystko tam ściągnąć na czas. Ale byłam bardzo zaskoczona. Kto robi takie rzeczy na drugiej randce? Na jakiejkolwiek randce! - relacjonuje.

Nie wiem, dokąd sprawy zmierzają, ale jeśli ma to wskazywać przyszły kierunek, to już kocham tę jazdę! - dodała.

Zobacz także:

Kim jest Julia Fox?

Julia Fox urodziła się 2 lutego 1990 roku we włosko-amerykańskiej rodzinie. Pierwsze lata swojego życia spędziła w Mediolanie, gdzie wychowywał ją jej dziadek. Jako sześciolatka wyleciała na stałe razem ze swoim ojcem do Nowego Jorku i zamieszkała z nim na Manhattanie. 

W jednym z wywiadów wyznała, że jej tata nie dawał jej żadnych pieniędzy, więc zawsze musiała sama zarabiać na swoje potrzeby. Pracowała m.in. w sklepie z butami, lodziarni i cukierni. Otwarcie przyznaje, że jeszcze będąc w liceum, przez pół roku dorabiała sobie w dość nietypowej jak na nastolatkę branży. Wkroczyła bowiem do świata sado-maso – pracowała jako domina.

Nie było tam ani seksu ani nagości. Wszystko polegało na odgrywaniu roli. Stwierdziłam, że mogę to robić - wyjaśnia.

Przyznała, że jedną z niewątpliwych zalet tej profesji były dobre zarobki.

Nagle było mnie stać na własne mieszkanie i opłacenie rachunków - wspomina.

Zanim Fox zaczęła robić karierę w Hollywood, spełniała się m.in. jako malarka. W 2017 roku zorganizowała wystawę zatytułowaną „R.I.P. Julia Fox”, na której można było oglądać jedwabne płótna pomalowane jej własną krwią.

Ambitna nowojorczanka pracowała także jako fotografka, projektantka ubrań i modelka. Jej rozbierane zdjęcia można było nawet oglądać w „Playboyu”. Żeby było zabawniej, na swoim koncie ma też wspólną sesję zdjęciową w roli Barbie i Kena z obecnym chłopakiem byłej partnerki swojego obecnego chłopaka, Petem Davidsonem.


Kilka lat temu razem ze swoją przyjaciółką wprowadziła na rynek odnoszącą spore sukcesy markę odzieży damskiej o nazwie Franziska Fox.

Debiut na dużym ekranie zaliczyła w 2019 roku, występując u boku Adama Sandlera w nagradzanym filmie „Nieoszlifowane diamenty” (oryg. „Uncut Gems”). Za rolę Julii De Fiore otrzymała nagrodę Stowarzyszenia Krytyków Filmowych z Chicago (CFCA) w kategorii 
„Najbardziej obiecujący występ aktorski”.

W listopadzie 2018 roku Fox wyszła za mąż za pilota Petera Artemieva. 17 stycznia 2021 roku na świecie pojawił się ich syn, Valentino. Obecnie pozostają w separacji.


Wróżycie jej wspólną przyszłość z Kanye Westem?