Wydawało się to niemożliwe, a jednak Dyson może być jeszcze lepszy i można go zatem kochać jeszcze bardziej! Dzlaczego?

Nowy multistyler Dyson AirwrapTM to:
• Jeszcze większa wszechstronność w zakresie stylizacji: dzięki nieustannemu dążeniu firmy Dyson do lepszego zrozumienia potrzeb różnych rodzajów włosów, nowy multistyler jest jeszcze lepiej dopasowany do zróżnicowanych potrzeb.
• Inżynieria w świecie symulacji: wirtualne udoskonalanie dzięki zaawansowanej obliczeniowej mechanice płynów, uczeniu maszynowemu i inteligentnemu oprogramowaniu do projektowania cyfrowego pozwoliło na zmniejszenie liczby fizycznych prototypów i bardziej zrównoważone praktyki w procesie badawczo-rozwojowym firmy Dyson.

Najczęściej nagradzany sprzęt do stylizacji włosów Dyson AirwrapTM zyskał nowe udoskonalenia – końcówki do stylizacji włosów wykorzystują strumień powietrza ze wzmocnionym efektem Coandy

Zaprojektowane na nowo końcówki do kręcenia i falowania z nienagrzewającym się, obrotowym zakończeniem umożliwiają szybsze i łatwiejsze tworzenie loków i fal, bez uszkadzania włosów nadmierną temperaturą. Nowa wersja końcówki cylindrycznej łączy rezultaty osiągane wcześniej za pomocą dwóch końcówek, dzięki czemu użytkowniczki i użytkownicy mogą stylizować całą głowę, tworząc loki i fale zgodnie z ruchem wskazówek zegara i przeciwnie do niego, bez konieczności zmiany końcówki w trakcie stylizacji.

Udoskonalone szczotki do modelowania i wygładzania przyciągają włosy do powierzchni szczotki, umożliwiając bardziej precyzyjne modelowanie przy wzmocnionym efekcie Coandy. Końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury łączy dwie funkcje – podsusza włosy przed stylizacją oraz wykańcza stylizację już suchych włosów, ukrywając puszące się kosmyki. Co ważne, osoby, które mają poprzednią wersję stylera Dyson AirwrapTM, mogą dokupić ulepszone końcówki, nie wymieniając samego urządzenia. Dzięki temu będą mogły cieszyć się ulepszonym działaniem multistylera. Jest to zgodne ze zrównoważonym podejściem Dyson, które rozpoczyna się już na etapie prototypowania – projektowanie w świecie cyfrowym zmniejszyło zależność od fizycznych prototypów, a tym samym drastycznie ograniczyło zużycie energii i materiałów. Dzięki zastosowaniu podejścia iteracyjnego oraz metody prób i błędów inżynierowie zminiaturyzowali otwory wentylacyjne, osiągając niespotykaną dotąd prędkość przepływu powietrza, ciśnienia i kontroli. W porównaniu do poprzedniej wersji końcówek stylera Dyson AirwrapTM.

James Dyson wyjaśnia: Podczas projektowania urządzeń do stylizacji włosów na ogół nie bierze się pod uwagę faktu, że włosy są bardzo różne – końcówki, które sprawdzą się w jednym przypadku, w innym mogą wręcz zaszkodzić. Udoskonalony multistyler Dyson AirwrapTM powstał w oparciu o sukces poprzedniej wersji urządzenia, ale także dzięki nieustannym badaniom, testom użyteczności i postępom w zakresie obliczeniowej mechaniki płynów. Efekt? Końcówki do kręcenia lub falowania z natychmiastową możliwością zmiany kierunku przepływu powietrza w celu szybszej stylizacji włosów, udoskonalone szczotki do bardziej precyzyjnego modelowania i wygładzania włosów oraz zupełnie nowa końcówka do wstępnego suszenia i wykończenia fryzury – wszystkie wykorzystują efekt Coandy. Lepsza kontrola przepływu powietrza dodatkowo wzmacnia wspomniany efekt, ułatwiając kręcenie, modelowanie, wygładzanie i ukrywanie puszących się włosów i to bez nadmiernej temperatury.Efektywne projektowanie

Od momentu wprowadzenia urządzenia na rynek w 2018 r. inżynierowie firmy Dyson z całego świata, w laboratoriach w Malmesbury w Wielkiej Brytanii, Malezji, Singapurze i na Filipinach, pracowali wspólnie, aby stworzyć urządzenie, które będzie jeszcze szybsze, bardziej wszechstronne i łatwiejsze w użyciu. Zaawansowane symulacje pozwoliły inżynierom dopracować każdy element w najdrobniejszych szczegółach – i to szybciej. Firma Dyson stawia na szczupłą produkcję – tworzy wytrzymałe produkty o wysokiej wydajności i sprawności przy mniejszym zużyciu zasobów, umożliwiając kolejnym pokoleniom inżynierów budowanie bardziej zrównoważonej przyszłości na podstawie osiągnięć nauki i technologii. Multistyler Dyson AirwrapTM jest tego doskonałym przykładem – począwszy od samego silnika, który zasila urządzenie, poprzez zwiększoną wydajność dzięki wprowadzonym udoskonaleniom, wzmocnione działanie, a skończywszy na zmniejszonym zużyciu energii.

Jen Atkin, stylistka fryzur, Globalna Ambasadorka marki Dyson, podkreśla: Dyson AirwrapTM jest rewolucyjnym, absolutnie wyjątkowym urządzeniem do stylizacji włosów – dotyczy to zarówno jego pierwotnej, jak i obecnej wersji. Nowa odsłona multistylera jest szybsza, łatwiejsza w użyciu i pozwala osiągnąć lepsze efekty. Masz pewność, że różnorodne końcówki pomogą Ci osiągnąć zamierzone efekty w sposób najbardziej bezpieczny dla Twoich włosów. Coś, co wydawało się, że nie może być lepsze, właśnie takie się stało.

Inspiracją do powstania urządzenia Dyson AirwrapTM była innowacyjna koncepcja: stworzyć szybki, wysokociśnieniowy silnik, który będzie generował tzw. efekt Coandy, umożliwiając kręcenie, falowanie, wygładzanie i suszenie włosów bez wykorzystania nadmiernej temperatury. Efekt Coandy zachodzi wtedy, gdy strumień powietrza o odpowiedniej prędkości i właściwym ciśnieniu podąża za krzywizną powierzchni, na którą napotyka, porywając otaczające powietrze, a wraz z nim – włosy. Multistyler Dyson AirwrapTM wykorzystuje silny i precyzyjny strumień powietrza do stylizacji wilgotnych (wysuszonych w 80%) włosów, ograniczając konieczność stosowania nadmiernej temperatury i zapobiegając uszkodzeniom włosów.