Chyba zdążyliście się zorientować, że mamy wielką słabość do Harry’ego Stylesa, która zdecydowani się pogłębia. Ale kiedy widzimy takie kampanie, jak ta najnowsza Gucci, ciężko reagować inaczej. Zdolny Brytyjczyk, który realizuje się zarówno muzycznie, jak i aktorsko, po raz kolejny zapozował w dla włoskiego domu mody w projektach z męskiej linii. Tym razem jest to kolekcja Cruise 2019, a to, co łączy ją z poprzednimi kadrami, to nie tylko ten sam fotograf, czyli zaprzyjaźniony z marką i Alessandrem Michele, Glen Luchford, ale również inni modele towarzyszący Harry’emu.

Harry Styles w kampanii Gucci Cruise Men's Tailoring 2019 

W kampanii Gucci Tailoring na jesień-zimę 2018/2019 Harry pozował w barze, gdzie serwuje się ulubione danie Anglików - fish & chips, w towarzystwie psów i kur. Akcja nowej sesji przeniosła się do Villa Lante, jednego z najciekawszych i najpiękniejszych włoskich ogrodów, położonego nieopodal miasta Viterbo. A kury i psy zastąpiły inne zwierzęta, małe owieczki, kozy i świnie. Dlatego zdjęcia Luchforda z Stylesem w roli głównej, to prawdopodobnie najsłodsza rzecz, jaką dzisiaj zobaczycie!

A jeśli chodzi o stylizacje, o które zadbał sam dyrektor kreatywny Gucci, Harry pozuje w pięknie skrojonych garniturach (zestawionych ze sneakersami - love it!), bogato zdobionych marynarkach i w dodatkach, które nadal pozostają oczkiem w głowie Michele (zanim został głównym projektantem brandu, jeszcze za kadencji Fridy Giannini przez kilkanaście lat odpowiedzialny był w nim właśnie za akcesoria). Czyli podsumowując - totalnie w stylu Stylesa!

ZOBACZ TAKŻE: Harry Styles produkuje serial, inspirowany swoim życiem! Wiemy, kto w nim zagra!