Każda podróż, a zwłaszcza w nieodkryte jeszcze przez nas miejsce to okazja to zainspirowania się nowymi rzeczami. Także, jeśli chodzi o modę. Nowa kampania born2be #TakeMeSomewhere zabiera nas na słoneczną Sycylię, jedno z najpiękniejszych miejsc w Europie i prezentuje nam najgorętsze trendy na sezon wiosna-lato 2020.

 

#TakeMeSomewhere to nic innego jak poszukiwanie utraconej wolności i tęsknota za tym, co sprawiało poczucie życia na własnych zasadach. Zestawienie czterech żywiołów: ziemi, ognia, powietrza i wody uświadamia bohaterce, za czym tak naprawdę tęskniła. Każde miejsce na Sycylii przywołuje duszone w sobie wspomnienia, które wracają ze zdwojoną siłą.

Opowiada o swojej nowej kampanii marka born2be. Na przepięknych zdjęciach możemy podziwiać sycylijskie must see, czyli miejsca, których nie można przegapić wybierając się tam w podróż. To Scala Dei Turchi, czyli biały klif wapienny na brzegu morskim w pobliżu miejscowości Porto Empedocle, niedaleko Agrigento, czy oczywiście Etna, najwyższy i największy w Europie stożek wulkaniczny. Według marki born2be, sycylijska sceneria idealnie oddaje klimat naturalności i wolności. Natomiast odkrywanie szczęścia w tym miejscu nabiera jeszcze większego znaczenia.

I nie tylko szczęścia! W kampanii #TakeMeSomewhere razem z marką born2be odkrywamy najgorętsze trendy na sezon wiosna-lato 2020. W przygotowanych przez Magdę Jagnicką i Alicję Juźków stylizacjach dostajemy kwintesencję tego, co jest i będzie w najbliższym czasie najbardziej pożądane. To zwiewne sukienki w stylu boho oraz w odcieniu supermodnych pasteli, styl safari przewijający się już kolejny sezon, transparentności oraz biel, która najbardziej stylowo prezentuje się właśnie latem. 

Całą inspirującą kampanię #TakeMeSomewehere born2be obejrzycie w naszej GALERII >>>