Dyrektor artystyczny, Riccardo Tisci zaprosił do udziału w kampanii takie top modelki jak Lily Aldridge, Irina Shayk, Bella Hadid, czy Greta VarleseDziewczyny świetnie bawiły się na backstage'u! Zobaczcie ich Instagramowe zdjęcia w makijażach z seksownym kocim okiem. 

W poprzednich latach twarzami Givenchy były Kendall Jenner, Gisele Bündchen, czy Candice Swanepoel, ale marka podejmowała też współpracę z gwiazdami, m.in. Julią Roberts. Na zdjęciach uwagę przykuwać mają jednak nie tylko modelki, ale też akcesoria Givenchy. W tym sezonie to przede wszystkim torba Horizon, czyli prosty kuferek w kilku wersjach kolorystycznych.

The Horizon jest modelem pokazanym po raz pierwszy na wybiegu Givenchy w sezonie jesień-zima 2016. Marka wprowadziła na rynek trzy rozmiary torby - małą, średnią i dużą, a w większości sklepów modele błyskawicznie się wyprzedały. Nie przeszkodziła w tym nawet cena - za najmniejszą wersję torebki Horizon trzeba zapłacić 2490 dolarów. Torba dostępna jest także w trzech wariantach - wykonana z gładkiej, naturalnej skóry, ze skóry pytona oraz ze skóry krokodyla.

Temat wykorzystywania naturalnych skór do produkcji toreb i butów znanych marek poruszaliśmy niedawno przy okazji kontrowersyjnej akcji PETA w salonach Prady, zobaczcie >>>