W zeszłym roku, podczas męskiego Fashion Weeku w Paryżu Thom Browne w kolekcji na wiosnę/lato 2023 pokazał serię męskich majtek jockstrap… i sprawił, że o kolekcji pisali wszyscy. Redaktorzy „Vogue’ a” komentowali: „Sexy. Sexy. Sexy”. Na okładce kultowego magazynu „Interview” z września 2022 roku pojawiła się Kim Kardashian ubrana… w białe jockstrapy.
Kilka lat temu komik John Oliver na aukcji w Sotheby’s wylicytował jockstrapy, które na planie filmu „Cinderella Man” nosił Russell Crowe. Ile zapłacił? Ponad 30 000 zł! Wreszcie nie można nie wspomnieć o tym, że jockstrapy pokryte kryształkami regularnie nosił ponoć Elvis Presley! W najnowszej kolekcji zatytułowanej Sexy Minimalism także Atlantic stawia na seksowne jockstrapy i inne zmysłowe modele bielizny. Przygotujcie się na sexy sezon!

Jockstrap, czyli sex appeal bez granic!

Męskie slipy jockstrap to nowość w portfolio marki Atlantic. Sexy majtki charakteryzują się niezwykle skąpym krojem. Bardzo nisko zaznaczona talia wykończona jest miękką i nieuciskającą gumą, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Z tyłu slipy w całości odkrywają pupę - tylko pośladki zaznaczone (i podkreślone!) są gumowymi paskami. Jockstrapy ekstremalnie eksponują męską sylwetkę, dlatego polecane są przede wszystkim pewnym siebie i świadomym swoich atutów mężczyznom. Slipy dostępne są w kolorze białym i czarnym. 

Stringi dla mężczyzn, którzy lubią swoje ciało

Stringi, podobnie jak jockstrapy, wyróżniają się ultraskąpym krojem. W kolekcji Sexy Minimalism stringi występują w dwóch wersjach. W pierwszej niska talia majtek zaznaczona jest gumą, która stanowi też boki bielizny, w drugiej talia wykończona jest ledwie wyczuwalną gumą wewnętrzną. I znowu, podobnie jak jockstrapy, stringi rekomendowane są pewnym siebie mężczyznom, którzy nie mają problemu z eksponowaniem ciała, a najlepiej, jeśli to po prostu lubią. Stringi dostępne są w kolorze białym i czarnym.

Slipy i bokserki Magic Pocket, czyli efekt wow!

Co wyróżnia bieliznę Magic Pocket? Jest to koszyk, który daje optyczny efekt uniesienia i powiększenia przyrodzenia. Dzieje się to za sprawą kieszonki (magic pocket – z jęz. angielskiego magiczna kieszonka) umieszczonej wewnątrz bielizny. Magic Pocket znalazła się w slipach i obcisłych bokserkach. Pierwsze mają wysoko podkrojone boki, drugie - dość krótkie nogawki. Obydwa modele majtek mają profilujące cięcia oraz niską talię wykończoną szeroką i miękką w dotyku gumą. Magic Pocket to  bestseller marki Atlantic. Zapewnia bieliźnie seksowny, a przy tym sportowy charakter, maksymalny poziom wygody oraz idealne dopasowanie do sylwetki. Slipy i bokserki dostępne są w kolorach żółtym, czerwonym, niebieskim i czarnym. 

Slipy tango, czyli o krok od stringów

Slipy tango również mają zmysłowy krój, choć nie eksponują ciała tak bardzo jak stringi czy jockstrapy. Majtki są głęboko wycięte po bokach. Mają niską talię zaznaczoną niezwykle delikatną i miękką w dotyku gumą zewnętrzną, która stanowi jednocześnie boki bielizny. Slipy tango, jak poprzednie modele, przeznaczone są dla mężczyzn, którzy świetnie czują się w swoim ciele. I dla tych, którzy lubią eksponować swoją sylwetkę. Tango są dostępne w kolorach niebieskim, czarnym i różowym. 

Na koniec slipy mini, czyli sexy opcja dla wszystkich

Slipy mini to doskonały wybór dla mężczyzn, którzy lubią zmysłowy charakter bielizny w codziennym wydaniu. Majtki są wysoko podkrojone wokół ud i mają niski stan wykończony w talii miękką, ledwie wyczuwalną i wygodną gumą tunelową. Slipy mini idealnie dopasowują się do ciała i przylegają do sylwetki. To sexy opcja dla mężczyzn, którzy trochę lubią odsłaniać, a trochę zakrywać. Slipy mini dostępne są w piętnastu kolorach.