Zachwyt naturą i sposobem, w jaki współistnieje ona z człowiekiem, stały się punktem wyjścia przy tworzeniu nowej kolekcji Reserved Re.Design na sezon wiosna-lato 2020. Jedną z wizualnych inspiracji stała się również szekspirowska Ofelia, która, jak w obrazie Johna Everetta Millaisa, unosi się na wodzie w długiej sukni ozdobionej wyhaftowanymi srebrną nicią kwiatami. Takie motywy przewodnie wcale nie dziwią, bo linia Re.Design ma już to w swoim DNA, że za każdym razem zachwyca artyzmem oraz jak sama nazwa wskazuje, redefiniuje modę. Stąd w kolekcjach kroje bardziej odważne, nieco ekstrawaganckie, nawiązujące do najgorętszych tendencji sezonu. W kolekcji wiosna-lato 2020 nie brakuje więc elementów athleisure, romantycznych szyfonów, transparentności czy supermodnych obecnie pasteli.

Reserved Re.Design wiosna-lato 2020. Wygraj projekty z nowej kolekcji marki!

Aby lepiej zaznajomić was z kolekcją Reserved Re.Design wiosna-lato 2020 prezentujemy wam nie tylko przepiękną sesję wizerunkową autorstwa Bartka Wieczorka ze stylizacjami Eweliny Gralak oraz inspirujące looki influencerek, ale również dajemy możliwość przetestowania jej na własnej skórze. Co oznacza, że mamy dla was konkurs, w którym możecie wygrać kilka wybranych przez nas elementów z kolekcji.

Do wygrania są spodnie typu paper bag, sukienka mini w odcieniu intensywnego różu, satynowa bluzka z kwiatowym printem i bufiastymi rękawami oraz spódnica midi z tym samym wzorem i asymetryczną falbaną, kombinezon z kreszowanej tkaniny, maxi spódnica z holograficznym motywem oraz wodoodporny płaszcz. Czy któryś z tych elementów pasuje do was? Weźcie udział w naszym konkursie i za pomocą formularza, który znajdziecie poniżej opiszcie swój styl i przekonajcie nas, dlaczego jedna rzecz z nowej kolekcji Reserved powinna trafić do waszej szafy!

Najlepsze odpowiedzi nagrodzimy jedną, wybraną przez redakcją rzeczą z nowej kolekcji Reserved Re.Design wiosna-lato 2020. Konkurs trwa od 7.05 do 15.05 do 23:59. Wyniki konkursu pojawią się na Glamour.pl 19.05. Powodzenia!