Wybierając odpowiedni dezodorant kierujemy się nie tylko zapachem, ale i jego obiecaną trwałością. Najnowsza formuła od marki adidas - adipure, to ulepszone i inspirujące wydanie zapewniające 48 h absolutnej świeżości. Postanowiliśmy sprawdzić efekty na sobie. 

Podobnie jak w przypadku wyjątkowej linii odzieży sportowej ADIPURE™, która umożliwia niczym nieskrępowane, naturalne ruchy ciała, również nowa formuła dezodorantu adipure została stworzona tak, aby dbać o twoją skórę jednocześnie zapewniając jeszcze bardziej długotrwałą efektywność działania. Nowa, ulepszona formuła adipure zapewnia, dzięki nowej opatentowanej technologii Cotton-Tech™ oraz nowej technologii zapachowej, udowodnioną 48-godzinną ochronę przed przykrym zapachem.

Ulepszona technologia Cotton-Tech™ wspomaga utrzymanie pod kontrolą bakterii znajdujących się na powierzchni skóry, które są odpowiedzialne za powstawanie przykrego zapachu. Dzięki zawartości tego niezwykle wydajnego kompleksu, nowa formuła zapewnia optymalną ochronę przed przykrym zapachem, jednocześnie nie zatykając porów i pozwalając skórze naturalnie oddychać. Także wyjątkowa technologia uwalniania zapachu w czasie, stworzona w ramach nowej formuły dezodorantu adipure, przynosi benefit w postaci niezwykle długotrwałego uczucia świeżości, które utrzymuj się aż do 48 godzin. 

Testowany przez sportowców dezodorant adipure, zapewnia natychmiastowe poczucie komfortu i świeżości oraz efektywność działania. Jego formuła, która nie zawiera żadnych soli aluminium ani alkoholu, nie ma negatywnego wpływu na pH skóry, zachowując przy tym swoją niesamowitą, czystą efektywność działania.

Dzięki połączeniu skórki owoców cytrusowych oraz jaśminu z aromatycznymi, drzewnymi i piżmowymi niuansami, wersja dezodorantu adipure dla mężczyzn ma orzeźwiający, męski zapach. Idealnym uzupełnieniem jest lekka kompozycja wariantu dla kobiet oparta na świeżych akordach, która łączy w sobie nuty zielonych cytrusów, kwiatowe oraz pudrowe tworząc w ten sposób piękny, zwiewny, świeży i kobiecy zapach.