Każda szanująca się paryżanka ma w szafie niejedną parę kultowych Conversów. Te trampki to także obowiązkowe obuwie wielu celebrytek i celebrytów, wśród nich są Bella Hadid, Timothée Chalamet, Justin Bieber, Rihanna, Tyga, Gwen Stefani, Jessica Alba, David Beckham, Madonna, Selena Gomez – wymieniać dalej? Lista nie miałaby końca. Teraz jednak czas na najnowocześniejszą odsłonę modeli marki Converse – Run Star Motion.

Converse star– gwiazda jest tylko jedna

Styl uliczny wciąż nabiera nowego, autentycznego wymiaru dzięki sneakersom firmy Converse. Wciąż są na topie, choć marka liczy, bagatela, ponad 100 lat! Zakładamy je do wszystkiego (dżinsy, letnie sukienki, jesienne trencze, w wersji zarówno sportowej, jak i bardziej wyrafinowanej) oraz na każdą pogodę. Niektóre gwiazdy, jak Kristen Stewart chociażby, zakładają je nawet na czerwony dywan!

Czym wyróżniają się Converse Run Star Motion?

Dzisiaj możemy być tym, kim chcemy, a uwolnienie naszej kreatywności zmienia świat. Co byście powiedziały i powiedzieli na zachowanie swojej autentyczności przy nucie szaleństwa? Takie dokładnie są nowe Run Star Motion. To klasyczne modele Conversów, które wzbogacone zostały o ekspresyjną sylwetkę i technologię CX, która zapewnia szczególny komfort oraz wygodę przez cały dzień. Czym jest technologia CX? Jest to specjalna pianka, która amortyzuje wstrząsy. To właśnie dzięki niej buty są takie miękkie i dizajnerskie! Wyglądają, jakby przybyły do nas prosto z przyszłości.

Jak wyglądają Run Star Motion i za co można je pokochać?

Kluczowe w modelu Run Star Motion są: wspomniana ultra wygodna wkładka z pianki CX i zygzakowata podeszwa. Odważny, podwyższony profil bieżnika wyniesie cię jeszcze wyżej, gwarantując przy tym pełną stabilność i przyczepność do podłoża. Cholewka wykonana ze 100-procentowego organicznego płótna nawiązuje do tradycyjnych modeli Conversów. Jest i gumowa gwiazda na pięcie oraz detale Chuck 70. Run Star Motion to idealne rozwiązanie dla wszystkich aktywnych: gwarantują wygodę i świetny wygląd przez cały dzień!

Kolekcja dostępna jest już na converse.pl CREATE NEXT (converse.pl) oraz w sklepach stacjonarnych Converse! Sprawdźcie koniecznie!