Modne paznokcie na lato 2023? W tym sezonie będziemy inspirować się topowymi gwiazdami, które współpracują z najlepszymi manicurzystkami oraz manicurzystami na świecie i (na szczęście) chętnie pokazują swoje stylizacje w mediach społecznościowych, na czele z Instagramem oraz TikTokiem. Będzie dość różnorodnie. Minimalistki i minimaliści mogą spać spokojnie, ponieważ mani wykonywane za pomocą lekko transparentnych lakierów do paznokci w odcieniach różu czy mlecznej bieli nadal „będą w modzie”. Natomiast osoby, które pragną urodowego szaleństwa, też będą miały powody do radości. Bo nawet Hailey Bieber, czyli królowa minimalistycznych paznokci, zachęca do eksperymentów z kolorami i / lub wzorkami. 

Paznokcie Hailey Bieber, czyli najlepsze inspiracje na lato 2023

Wiosną ubiegłego roku cały świat oszalał na punkcie glazed donut nails, czyli trendu w manicure inspirowanym pączkiem z lukrem, za którym stoją Hailey Bieber i współpracująca z nią manicurzystka – Zola Ganzorigt. Choć stylizacja powstała przy okazji Met Gali, popularna modelka, a prywatnie żona Justina Bieber, udowodniła, że jest bardzo uniwersalna. Przez kolejne miesiące prezentowała nam jej kolejne wersje. Wszystko wskazuje jednak na to, że it-girl znudził się efekt lukru na paznokciach. W sezonie wiosna-lato 2023 pokazuje bowiem swoim fanom i fankom manicure, który jest przeciwieństwem glazed donut nails. Zaczęło się od pozornie niepasujących do siebie, psychodelicznych wzorków, potem były romantyczne paznokcie w odcieniach różu i czerwieni, a ostatnio przyszedł czas na milky black nails

Milky black nails w stylu Hailey Bieber

Hailey Bieber opublikowała na swoim profilu na Instagramie serię selfie z samochodu (możecie je zobaczyć poniżej). Na jednym z nich widać jej najświeższe mani. Podobnie jak poprzednio, modelka postawiła na długie paznokcie spiłowane na kształt migdałka. Co więcej, zostały one pomalowane czarnym lakierem do paznokci, który pięknie odbija światło. 

No i jeszcze jedno. Jeśli dobrze się przyjrzycie, prawdopodobnie zauważycie, że paznokcie Hailey Bieber są lekko uszczerbione. I nie, nie chodzi w tym wypadku o nowy – kontrowersyjny trend w manicure, ale o to, by (po prostu) trochę wyluzować. Szczególnie latem – podczas wakacji – nieidealne mani to ostatnie, czym chcemy się teraz przejmować.