Najbliższy czas zapowiada się ekscytująco pod względem serialowych premier. Jeszcze w tym roku premierę będzie miała kontynuacja Narcos, zatytułowana Narcos: Mexico. Czekamy również na 3. sezon The Crown, którego dokładna data premiery nie jest znana, ale zapewne odbędzie się pod koniec 2018 roku. Tymczasem poznajemy kolejne szczegóły dotyczące fabuły oraz nowej obsady serialu, w której nie brakuje gorących nazwisk. Nagrodzony Złotym Globem i nagrodą Emmy jest najdroższą produkcją w historii Netflixa.

4. sezon „Narcos” zastąpi „Narcos: Mexico”. Znamy obsadę i mamy pierwsze zdjęcia! >>>

Twórcy The Crown wzięli na warsztat historię panowania królowej Elżbiety II, od momentu koronacji do czasów współczesnych. Ma powstać 6 sezonów serialu. Pierwsze dwa skupiły się na latach 1947-1956, natomiast 3. i 4. sezon ma podjąć wątki kolejnych lat do 1976 roku. Producenci zaplanowali również zmianę obsady co 2 sezony, aby bohaterów grali odpowiednio starsi aktorzy. Tym sposobem na małym ekranie już niedługo w roli królowej Elżbiety zobaczymy Olivię Colman, która zastąpi Claire Foy. Księcia Filipa zagra Tobias Menzies, którego możecie kojarzyć z Gry o tron. Pierwszym zdjęciem, jakie opublikował Netflix i które zwiastuje, że premiera The Crown 3 zbliża się wielkimi krokami, to zamyślona Olivia jako Elżbieta II. Możecie zobaczyć je tutaj >>>

Tymczasem Netflix nie przestaje podkręcać naszej ciekawości. Właśnie trafiły do nas kolejne zdjęcia z 3. sezonu, na których tym razem widzimy księżniczkę Małgorzatę, w którą wcieliła się Helena Bonham Carter oraz jej męża, fotografa Antony'ego Armstronga-Jonesa, którego zagrał Ben Daniels. Zobaczcie poniżej zdjęcia z 3. sezonu The Crown.