Bez ograniczeń: wyciskaj z życia 100%

Czy zdarzyło ci się kiedyś pomyśleć albo powiedzieć, że „kobiety mają gorzej”? Pamiętaj, że żyjemy w XXI wieku, w uprzywilejowanej części świata, możemy już zatem zrobić naprawdę wiele, aby jakości naszego życia nie determinowała płeć.

Poniżej znajdziesz nasze pomysły na to, aby przeżyć je jak najlepiej. 

 • Praktykuj wdzięczność – staraj się dostrzegać pozytywy i zbyt często nie zamartwiać. 
 • Bądź świadoma swoich kompetencji. Jeśli masz odpowiednie doświadczenie zawodowe, nie bój się aplikować na kierownicze stanowiska (nawet jeśli w danej firmie to grono zasilali dotąd głównie mężczyźni).
 • Otaczaj się ludźmi, którzy cię inspirują i życzą ci dobrze.
 • Negocjuj warunki finansowe „jak mężczyzna” – nie zgadzaj się na zaniżone płace dlatego, że jesteś kobietą (to wprawdzie coraz rzadsze sytuacje, ale wciąż mają miejsce).
 • Próbuj nowych rzeczy, odważ się marzyć i... mierz wysoko! Dyscypliny sportowe czy inne aktywności, w których prym wiodą mężczyźni, podróże (również te w pojedynkę) – wszystko jest możliwe, jeśli tylko mądrze się do tego przygotujesz. 
 • Kobiecość ma wiele imion. Wieczorami najchętniej wskakujesz w obcisłą sukienkę z dużym dekoltem? Proszę bardzo! A może stawiasz na wygodny dres i oversizowy t-shirt? Taka stylizacja też jest super! Piękno to pojęcie względne. Bądź dobrym człowiekiem i czuj się ze sobą dobrze, a w każdej wersji będziesz pięknie wyglądać. 
 • Pssst, wcale nie musisz się malować, żeby odpowiadać na czyjeś estetyczne oczekiwania.
 • Stawiaj jasne granice, a jeśli ktoś usiłuje je przekroczyć – stanowczo reaguj.
 • Dbaj o ciało i umysł – wzmacniaj ciało, nie zapominaj o odpoczynku, „karm” umysł literaturą, sztuką czy wartościowymi rozmowami. 
 • „Dziewczynkom/kobietom nie wypada” – przyznaj, ile razy słyszałaś ten tekst? Tego typu stwierdzenia nigdy nie powinny być argumentami w rozmowie. Pamiętaj – róż wcale nie jest zarezerwowany wyłącznie dla dziewczynek, a niebieski dla chłopców. 
 • Zdrowy egoizm jest ważny. Nie musisz się poświęcać i rezygnować z siebie w relacjach. 
 • Marzysz o macierzyństwie? Dąż do tego, a w razie potrzeby śmiało korzystaj z osiągnięć współczesnej medycyny. Nie chcesz mieć dzieci? Nie musisz! Nie poddawaj się presji ze strony społeczeństwa albo, co gorsza, bliskich. Sama tworzysz scenariusz swojego życia. 
 • Pozwalaj sobie na gorsze dni (każda z nas je miewa) i szczególnie zadbaj wtedy o swój komfort.

BLEED IT OUT: powered by BELLA

Czerpanie z życia garściami i bez ograniczeń marzy się wielu z nas. Niech kobiecość także tobie kojarzy się z przyjemnością. Postaw na codzienny komfort z marką BELLA. Podpaski BELLA Perfecta są ultracienkie, dzięki czemu możesz swobodnie nosić nawet dopasowane sukienki, i spodnie czy białe dresy. Tak, w „te dni” również.

Podpaski BELLA Perfecta w nowej wersji powstały z myślą o twoim (i twojej siostry, mamy czy przyjaciółki) komforcie. Są jeszcze bardziej miękkie i oddychające. Powiększone osłonki sprawiają, że (nawet podczas treningu czy codziennej bieganiny) pozostaną na swoim miejscu. Są dostępne w wersji standardowej, maxi, na noc, ze skrzydełkami czy bez skrzydełek, w wariantach zapachowych i bezzapachowych. Błyskawicznie chłoną wilgoć, dzięki czemu nawet w pierwsze dni obfitego okresu czujesz się komfortowo, praktycznie nie czując, że je masz. Wybieraj i ciesz się wymarzonym życiem bez ograniczeń. Zawsze. 

 

Materiały prasowe