Dream Coat Extra Strength od Color Wow – koniec z puszącymi się włosami

Marka Color Wow wypuściła właśnie nową wersję swojego bestsellerowego produktu Dream Coat. Teraz w nowej, ultrasilnej odsłonie. Dream Coat Extra Strength to spray prostujący, który idealnie nada się do wysoko porowatych, opornych, kręconych i afro włosów. Macie problem z puszącymi się włosami, a może potrzebują nawilżenia? Nowy Dream Coat jest rozwiązaniem. To aktualnie najbardziej pożądany produkt do puszących się włosów, który kochają też gwiazdy. 

Nowy Dream Coat Extra Strength od Color Wow – korzyści

Co sprawia, że ten produkt jest wow? Masa korzyści i ulepszeń. Czego można się spodziewać?

  • Nowa wodoodporna technologia, która sprawia, że suche i kręcone włosy pozostaną proste i gładkie nawet przez wiele dni
  • Nawilżenie kruchych i porowatych włosów
  • Efekt glass hair – włosy wyglądają gładko, elegancko i szkliście
  • Wysoka termoochrona
  • Lekki spray, którego nie czuć na włosach
  • Rezultaty, które utrzymują się aż do 3-4 myć
  • Bez silikonów, alkoholu, siarczanów, glutenu
  • Wegański

Nowy Dream Coat Extra Strength – jak używać?

Na początku umyj włosy szamponem i nałóż odżywkę. Po delikatnym osuszeniu włosów ręcznikiem i podzieleniu ich na sekcje, spryskaj każdą z nich. Następnie wysusz, napinając włosy przy użyciu ciepła. Zamiast suszarki można również użyć prostownicy. Wtedy efekt będzie jeszcze lepszy. Ważne jednak, żeby temperatura nie przekraczała 190 stopni Celsjusza. Efekt utrzymuje się do 3-4 myć.

Produkt nadaje się do trudnego rodzaju włosów – kręconych, falowanych, wysoko porowatych, a nawet afro. Efekt tafli i głębokie nawilżenie są gwarantowane. Bez puszenia się, efektu frizz i ponownego kręcenia. Nawet w wilgotnym klimacie. Ciesz się nawilżonymi, gładkimi i prostymi włosami przez długi czas.

fot. materiały prasowe

Produkt można kupić w sieci drogerii Super-Pharm

Color Wow – o marce

Color Wow to jedna z ulubionych marek Chrisa Appletona – fryzjera i stylisty fryzur największych gwiazd, takich jak Kim Kardashian, Jennifer Lopez czy Dua Lipa. Produkty Color Wow przeznaczone są dla włosów farbowanych i bardzo zniszczonych. Regenerują je od wewnątrz, nawilżają, nadają objętości i dbają o kolor. Kosmetyki Color Wow są unikalne i innowacyjne. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie w ich ofercie – niezależnie od typu, stanu czy koloru włosów.

Zobacz także: