Co roku z niecierpliwością czekamy na premierę nowego katalogu IKEA, który jest pełen wnętrzarskich inspiracji, pięknych przedmiotów i funkcjonalnych rozwiązań. Szwedzka marka jak zawsze po 23 sierpnia udostępnia obszerny katalog na nadchodzący rok. Nie inaczej jest w tym roku. Kilka dni temu ukazała się najnowsza wersja, którą w całości możecie obejrzeć online. IKEA katalog 2020 jest wyjątkowy, ponieważ po raz pierwszy motywem przewodnim jest „Dobry sen”, a marka stara się odpowiedzieć na pytanie jak poprawić komfort snu swoich klientów i zachęca do zachowania równowagi pomiędzy pracą a odpoczynkiem. Co znalazło się w tegorocznym katalogu IKEA 2020? Sprawdźcie!

Jak wygląda nowy IKEA katalog 2020?

Okładka nowego katalogu IKEA 2020 różni się od poprzednich. Utrzymana w jasnych tonach okładka przedstawia fragment sypialni, dokładnie kawałek pościeli i łóżka. Zdjęcie oczywiście nawiązuje do przewodniego tematu tegorocznego katalogu, jakim jest komfortowy sen.

IKEA katalog 2020 – trendy i nowości wnętrzarskie

Jak już wspomnieliśmy na początku, motywem przewodnim katalogu IKEA jest sen i wszystko, co z nim związane. Dlatego w najnowszej kolekcji znajdziecie przede wszystkim przedmioty, mające na celu poprawę komfortu snu, który jest niezwykle ważny. Jakość snu wpływa na jakość życia, urodę, poziom stresu, a także zdrowe. IKEA proponuje nowoczesne rozwiązania i daje klientom niezbędne narzędzia do tego, aby stworzyć odpowiednie warunki do spokojnego snu i odpoczynku w domu. Wysokiej jakości poduszki oraz pościel, materace zapewniające odprężenie, łóżka, wygodne fotele i kanapy to tylko niektóre elementy, bez których komfort snu nie jest możliwy. A wszystko to oczywiście w przystępnych cenach!

IKEA odtworzyła kultowe wnętrza z „Przyjaciół”, „Stranger Things” i „Simpsonów”. Są identyczne! >>>

IKEA katalog 2020 to mieszanka różnych stylów, od nowoczesnego minimalizmu po rustykalne klimaty. Szwedzka marka jak zawsze wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i proponuje rozwiązania, opakowane w estetykę, która przypadnie do gustu każdemu. Nam szczególnie rzuciły się w oczy akcesoria do wnętrz w stylu boho. Plecione żyrandole, ogromne kosze (które można wykorzystać w różny sposób), dywany we wzory, które nadadzą charakter sypialni i wiele innych drobiazgów, na które na pewno zapolujemy.

Katalog IKEA 2020 nie będzie rozsyłany do domów. Jak go zdobyć?

W tym roku IKEA zmieniła politykę dystrybucji. W trosce o środowisko szwedzka marka wprowadziła zmiany nie tylko w wykorzystywanych do produkcji mebli i akcesoriów materiałach, które pochodzą z recyklingu lub mogą zostać poddane recyklingowi. IKEA postanowiła zaprzestać masowej produkcji katalogów. Każdy klient może obejrzeć go w wersji online. Dla tych, którzy chcą mieć katalog IKEA 2020 w wersji fizycznej, również istnieje rozwiązanie. Klienci mogą zamówić go do domu, ale pod warunkiem, że są członkami klubu IKEA Family Club.

Tymczasem zdjęcia z katalogu IKEA 2020 znajdziecie powyżej w galerii.

Zobacz także: