Fitbit: wyjątkowe smartwatche i trackery, które ułatwiają życie

Wraz z końcem roku wiele osób zaczyna zastanawiać się, co w ciągu ostatnich miesięcy można było zrobić lepiej, szybciej, z mniejszym nakładem nadmiarowych emocji... I oczywiście taka refleksyjność ma swoje plusy, ale tym razem, zamiast patrzeć w przeszłość i skupiać się na negatywach, może warto zaplanować najbliższe miesiące i już od samego początku wprowadzić kilka pozytywnych zmian, które zadziałają na ciebie motywująco? 

Materiały prasowe

Bo drobne zmiany są w stanie przynieść wyraźnie odczuwalne różnice. To sprawdza się na przykład wtedy, kiedy zaczynamy wprowadzać do swojego życia zdrowsze nawyki. Zdecydowanie zbyt często zapominamy o sobie, a przecież regularny ruch, zdrowy i jakościowy sen czy nawadnianie się to elementy, które naprawdę są w stanie zmienić jakość naszego życia.

... a żeby to zrobić, warto korzystać z wynalazków technologicznych, które znacznie usprawnią cały ten proces. Nie wierzysz? Odkryj ofertę Fitbit. Szybko poczujesz, że zmiany są na wyciągnięcie ręki. 

Materiały prasowe

Smartwatche od Fitbit: #selfcare każdego dnia

1. Smartwatch Fitbit Sense 2 (nasz ulubieniec to ten w wersji niebiesko-złotej) jest propozycją dla kobiet, które preferują nienachalną elegancję, ale równocześnie cenią sobie codzienną wygodę. Odbieraj powiadomienia, dokonuj płatności, kontroluj aktywności i monitoruj swoje zdrowie, zarówno fizyczne, jak i psychiczne. 

To urządzenie wyposażono w najbardziej zaawansowane i precyzyjne czujniki, które np. analizują tętno, poziom natlenienia krwi, kontrolują również rytm serca. Funkcja EDA umożliwia weryfikację, jak twoje ciało radzi sobie ze stresem. Fitbit Sense 2 nie próżnuje też w nocy, monitorując temperaturę skóry i częstotliwość oddechu. Analiza faz snu dostarcza informacji o tym, jak śpimy, wspierając użytkowników w kształtowaniu lepszych nawyków. A co z baterią? Wystarcza aż na 6 dni. Już 12 minut ładowania zapewnia 24 h(!) pracy smartwatcha. Nieźle, prawda? 

Zobacz także:

Cena od: 1 068,46 zł

 

Materiały prasowe

2. Tracker Fitbit Luxe stworzono z myślą o holistycznym podejściu do zdrowia. Potrzebujesz w tej kwestii motywacji i wsparcia? Oto rozwiązanie! Niewielki, kolorowy wyświetlacz zapewnia wyraziste barwy i widoczność nawet w najbardziej słoneczny, letni dzień. 

Fitbit Luxe jest najcieńszym trackerem marki. Ma niezwykle elegancki design, który będzie pasował zarówno do kompletu dresowego, jak i wieczorowej sukienki. Dostęp do Wskaźników Zdrowotnych w aplikacji Fitbit Luxe sprawia, że masz stały wgląd do kluczowych informacji o swoim stanie zdrowia. Czujnik tętna działa całodobowo. Co istotne, tracker nieustannie monitoruje puls, zarówno podczas wykonywania ćwiczeń, jak i w trakcie popołudniowej drzemki. To właśnie ten wskaźnik pozwala precyzyjnie określić, np. ile kalorii spaliliśmy. Kontroluj stan swojego organizmu – reaguj na wszelkie zmiany (takie jak zmęczenie czy podwyższony poziom stresu). 

Cena od: 549 zł

Materiały prasowe
3. Tracker Inspire 3 rzeczywiście inspiruje do działania. Jego drobne rozmiary, stylowy kolor i cała gama możliwości, które oferuje, to bez wątpienia zachęcające do zmian elementy. Kolejny aspekt, na który warto zwrócić uwagę? Świetna cena. Inspire 3 to budżetowy wybór, który sprawdzi się w przypadku osób chcących zadbać o swoje samopoczucie, nie wydając na to dużo pieniędzy. 

Bateria Inspire 3 działa aż 10 dni(!) i jest to najdłuższy czas pracy spośród wszystkich dostępnych urządzeń Fitbit. Tracker wychwyci każdą aktywność fizyczną i będzie automatycznie kontrolować minuty spędzone w strefie spalania tłuszczu, jak również redukcję kalorii, trasę treningu, tętno i kroki. Co również istotne, na bieżąco śledzi statystyki dotyczące aktywności fizycznej, snu, a także tego, w jaki sposób wpływają na poziom stresu i odwrotnie. Możesz kontrolować funkcje Faz Snu i Oceny Snu, monitorować oddech i korzystać z alarmu SmartWake (obudzi cię o takiej porze, abyś czuła się wypoczęta – how cool is that?). 

Jeśli potrzebujesz przypominajki, żeby iść na spacer czy ruszyć na trening, ten sprzęt będzie subtelnie ci doradzać i przypominać o ruchu w ciągu dnia. 

Cena od: 435 zł

Materiały prasowe

Dbanie o siebie nigdy nie było prostsze. Zatroszcz się o zdrowe nawyki ze smartwatchem Fitbit.