Po sukcesie ich wspólnego singla Side to Side, który ukazał się na poprzednim albumie Ariany Dangerous Woman i doczekał się 1,3 miliardów wyświetleń (!) na serwisie YouTube było pewne, że nie powiedziały jeszcze ostatniego słowa. Duet Nicki Minaj i Ariana Grande powrócił! Artystki nagrały razem piosenkę The Light Is Coming, która jest drugim singlem promującym nadchodzącą płytę Grande. Ale to nie wszystko! Do sieci trafił również teledysk, który możecie obejrzeć poniżej.

Ostatnio o Arianie Grande mówiło się bardziej w kontekście spraw prywatnych niż zawodowych, dlatego nowy materiał artystki bardzo nas cieszy. Pierwszą piosenką z płyty było No Tears Left To Cry, nawiązujący do tragicznych wydarzeń, jakie miały miejsce w Manchesterze. Przypomnijmy, że w 2017 roku podczas koncertu Ariany doszło tam do zamachu terrorystycznego, wskutek którego zginęły 22 osoby, a 64 zostały ranne. 

Ariana Grande i Pete Davidson zaręczyli się po kilku tygodniach związku! >>>

Nie wiadomo, czy oprócz Nicki Minaj ktoś jeszcze pojawi się na zapowiadanej płycie Ariany. Przekonamy się o tym już niedługo, ponieważ na wszystkich platformach streamingowych można zamówić preorder albumu Sweetener, a jego premiera odbędzie się 17 sierpnia tego roku! Warto dodać, że producentem jest Pharrell Williams! Już nie możemy doczekać się nowego materiały Ariany Grande.