Dawid Podsiadło to bezapelacyjnie jeden z najpopularniejszych artystów w naszym kraju. Wyprzedany koncert z Taco Hemingwayem na arenie PGE Narodowego, diamentowa płyta Małomiasteczkowy oraz sukces wszystkich dotychczasowych singli, czyli Małomiasteczkowy, Nie ma falTrofea, które przez długi czas dominowały w czołówce radiowych list przebojów, mówią same za siebie. Dla Dawid idzie po więcej. W sieci pojawił się właśnie teledysk do utworu Najnowszy klip, zapowiadającego film (Nie)znajomi, w którym Dawid Podsiadło - uwaga - zadebiutuje w roli producenta! W obrazie, podobnie jak w klipie artysty, obsada to plejada polskich gwiazd: Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Tomasz Kot czy Michał Żurawski. 

Zobacz także: „(Nie)znajomi” - powstała polska wersja „Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie”! Zobaczcie pierwszy zwiastun

Najnowszego klip - dosłownie - odnosi się do fabuły filmu (Nie)znajomi. Jego bohaterami jest grupa przyjaciół, którzy w trakcie kolacji decydują się zagrać w dość nietypową grę. Polega ona na ujawnianiu wszystkich wiadomości przychodzących na ich telefony oraz przeprowadzaniu rozmów w trybie głośnomówiącym. Szybko okazuje się, że każdy z nich skrywa tajemnice, którymi wolałby się nie dzielić. Pozornie przyjemny wieczór, wywraca ich świat do góry nogami. Obraz jest polską wersją włoskiego pierwowzoru Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie w reżyserii Paolo Genovese. Za reżyserię (także teledysku) odpowiada Tadeusz Śliwa. Z koli za jego produkcję, współodpowiedzialny jest Dawid Podsiadło. O swojej nowej roli, mówi tak:

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie przy różnych projektach. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces mojego dołączenia do projektu przebiegał bardzo naturalnie - choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że zostałem jednym z koproducentów. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem kina.

 (Nie)znajomi trafią na ekrany kin już 27 września 2019 roku. Wybierzecie się na seans?