W zeszłym tygodniu wiadomość o tym, że NYX trafi do szerokiej dystrybucji w drogeriach Rossmann, zelektryzowała fanki makijażu. Uwielbiany przez beauty influencerki amerykański brand opublikował na swoim instagramowym koncie grafikę mapy Polski. Zaznaczono na niej miasta, a internautki szybko rozszyfrowały, że chodzi o popularne sklepy, w których pojawi się wkrótce NYX Cosmetics. Kilka dni później drogerie potwierdziły w komentarzach te domysły, nie zdradzając jednak szczegółów, to znaczy daty premiery. Wiadomo, że NYX trafi do Rossmannów w ponad 20 polskich miastach. Prawdopodobnie kosmetyki będą również dostępne w sklepie internetowym.

NYX w drogeriach Rossmann – w te kosmetyki warto zainwestować

Zanim NYX trafi do drogerii Rossmann, warto się zastanowić i zaplanować to, co chcecie kupić. Marka ma w swojej ofercie zarówno kolorowe produkty do mocniejszego makijażu, jak i upiększające kosmetyki o lekkiej formule, dlatego każda z Was na pewno znajdzie coś dla siebie! Pomadki w płynie, rozświetlacze w kamieniu, podkłady o różnym stopniu krycia, róże do policzków, kredki i cienie do brwi- zdecydowanie jest w czym wybierać, a to tylko część asortymentu.

Dostajecie sms-y od Rossmanna? To może być atak hakerów >>>

Kosmetykami NYX można wyczarować prawdziwe dzieła – wystarczy zajrzeć na konto amerykańskiego brandu na Instagramie, gdzie nie brakuje inspiracji. Kolorowe smokey eyes, matowe usta w każdym odcieniu, perfekcyjne konturowanie twarzy i podkreślone brwi to tylko niektóre efekty, uzyskane za pomocą produktów marki. Poniżej znajdziecie kosmetyki NYX, w które warto zainwestować. Przemyślcie swoje zakupy, zanim produkty amerykańskiej marki pojawią się na półkach w drogeriach Rossmann!