Z jednej strony gładkie powierzchnie skrojone w sposób klasyczny, ponadczasowy. Z drugiej – nowoczesne wycięcia, marszczenia i nierzeczywiste, cyfrowo stworzone nadruki. Całość w nasyconych odcieniach letnich sorbetów. Malina, truskawka, jagoda, pomarańcza, a do owoców egzotyczna zieleń, jak z wakacyjnych zdjęć na łonie przyrody. Taka właśnie jest letnia kolekcja marki Reserved, która w tym roku szturmem podbiła serca najmodniejszych dziewczyn z branży.

Nie zabrakło w niej ozdobnych piór, nowatorskich wzorów, czy klasycznych garniturów w energetycznych barwach podkręconych geometrycznymi wycięciami. Te ostatnie szybko dołączyły do grona ulubieńców Magdaleny Zalejskiej (@apolonka). I nic dziwnego! Przełamują stereotypy przewidywalnej odzieży formalnej i doskonale wpisują się w trend dopamine dressing.

Jakie inne elementy z letniej kolekcji Reserved znajdziemy w szafie Magdaleny? Sprawdźcie!

Jakie trendy na sezon wiosna/lato 2022 skradły Twoje serce?

Wycięcia, asymetryczne fasony i… kolory! Może to ostatnie nie jest zbyt oryginalną odpowiedzią, ale ja nosze głównie czarny lub biały. Ten sezon pokazał mi, że wyraziste i soczyste z odpowiednio dobranym krojem lub jako dodatek w postaci torebki, okularów czy butów potrafi dodać to coś i wzbogacić stylizacje!

Czym są dla Ciebie kolory w modzie?

Świetnym sposobem na wyrażenie siebie, swojego samopoczucia, fantastycznym dodatkiem!

W jakich kolorach czujesz się najbardziej sobą? Dlaczego?

W czerni i bieli, bo są uniwersalne, zawsze modne, eleganckie i bardzo łatwo się je łączy z innymi kolorami. Chociaż powoli zaczyna się to zmieniać i w mojej garderobie pojawia się więcej „zabawy” ;)

Zobacz także:

W jakim modelu z letniej kolekcji Reserved zobaczymy Cię najczęściej?

Mała czarna mini!

Wszystkie elementy z letniej kolekcji Reserved 2022 znajdziecie na stronie reserved.com.