Znasz to uczucie, kiedy miało być tak pięknie, a znów... boli? Mimo że z suchością pochwy miała do czynienia każda z nas, dla wielu osób wciąż jest to temat tabu. Zupełnie niesłusznie. Bardzo często wystarczy jedynie sięgnąć po sprawdzone rozwiązanie, żeby móc w pełni odczuwać przyjemność i czerpać satysfakcję ze zbliżeń. W przypadkach tego rodzaju problemów korzystanie z lubrykantu powinno stać się dla nas czymś tak naturalnym, jak poranne śniadanie. 

Materiały prasowe

Suchość w okolicach intymnych: powody

Ze względu na ludzką fizjologię, stan nawilżenia naszej pochwy zmienia się i jest to całkowicie naturalne zjawisko. Powody, dla których możemy odczuwać suchość pochwy, to m.in.:

  • stres,
  • styl życia,
  • zażywanie leków,
  • choroby,
  • zmieniający się poziom hormonów.

Warto więc mieć to na uwadze i nie zapominać, że (z wielu powodów) seks nie zawsze wygląda tak, jak na filmach. Są sytuacje, w których – chcąc osiągnąć maksymalny poziom przyjemności –  musimy trochę sobie pomóc. A w dzisiejszych czasach nie jest to już dużym wyzwaniem.

Mamy prawo robić wszystko, żeby zbliżenie było dla nas miłym i komfortowym doświadczeniem. Lepszy seks jest dziś na wyciągnięcie ręki.

Bez względu na to, czy masz akurat nieco bardziej stresujący okres, przechodzisz menopauzę, chorujesz albo zwyczajnie lubisz ostry seks, zwalczenie problemu suchości okolic intymnych może całkowicie odmienić twoje seksualne doświadczenia. 

Lubrykant DUREX Naturals: dla kogo?

Lubrykanty to produkty, które zapewniają nam gładsze nawilżenie i, nierzadko, przywracają radość z seksu. W skład żeli intymnych z linii Durex Naturals wchodzą 3 warianty:

  • Durex Naturals Pure z prebiotykiem,
  • Durex Naturals Sensitive z ekstraktem z aloesu,
  • Durex Naturals Hyaluro z naturalnym kwasem hialuronowym.

Każdy z nich zawiera w 100% składniki pochodzenia naturalnego, jest na bazie wody, co więcej – wyróżnia się przyjaznym pH. Pamiętając o przyjemności, nigdy nie rezygnuj z kwestii dotyczącej bezpieczeństwa! Żele tej marki możesz śmiało stosować z prezerwatywami Durex (z naturalnego lateksu, a także z nielateksowymi poliizoprenowymi prezerwatywam).

Zobacz także:

Życzymy ci dużo przyjemności.

Materiały prasowe