Jeżeli jesteście fanami super foods od Anny Lewandowskiej to mamy dla was dobrą wiadomość! Od 5 kwietnia, produkty marki stworzonej przez popularną trenerkę, są dostępne w stałej ofercie sklepów Kaufland.

Miłośnicy zdrowej żywności z łatwością kupią teraz swoje ulubione produkty, firmowane nazwiskiem Lewandowskiej. Asortyment zawiera różne rodzaje musli, m.in. z maliną, wiśnią i truskawką czy pomarańczą, truskawką i melonem oraz popularne batony Pocket Energy Bar w wielu smakach, w tym nasz ulubiony - marchew i pomarańcza! Ponadto, w ofercie znalazły się chipsy z ziemniaków i batatów oraz nowość stworzona przez Annę Lewandowską, czyli owocowe smoothie.

ZOBACZ TAKŻE: Ania Lewandowska radzi, co jeść podczas okresu. Będziecie zaskoczeni! >>>

Przypomnijmy, że sieć sklepów Kaufland nie jest jedynym miejscem, w którym stacjonarnie dostępne są produkty marki Foods By Ann. Dostaniecie je również w Piotrze i Pawle, w salonach Empik, kioskach czy na wybranych stacjach benzynowych.

Nowa współpraca to sukces zarówno dla sklepu Kaufland, jak i dla Anny Lewandowskiej. Nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować obu stronom i pójść na zakupy!