W obecnej sytuacji, kiedy z powodu pandemii koronawirusa wszyscy dbamy o bezpieczeństwo swoje oraz innych i siedzimy w domach, postanowiliśmy jeszcze bardziej ułatwić Wam zakup nowego numeru GLAMOUR. Połączyliśmy siły z Wolt, jedną z najpopularniejszych aplikacji, dzięki której zamówicie jedzenie ze swojej ulubionej restauracji. Od teraz oprócz obiadu, kolacji czy przekąski Wolt bezkontaktowo(!) dostarczy Wam także magazyn GLAMOUR. 

To pierwszy taki projekt w Polsce! Póki co biorą w nim udział jedynie wybrane restauracje z Warszawy. W naszej akcji z Wolt udział biorą MOD, Reginabar, Nadwiślański Świt, Youmiko Vegan Sushi, Komu Komu, Wozownia, Shuk oraz Mezze. W planach mamy również kolejne miejsca oraz miasta, co jeszcze bardziej ułatwi Wam zdobycie nowego GLAMOUR w najbardziej bezpieczny możliwy sposób – prosto pod drzwi Waszego domu lub mieszkania wraz z ulubionym jedzeniem.

Oprócz GLAMOUR przez aplikację Wolt zamówić możecie także inne zaprzyjaźnione tytuły, czyli ELLE, ELLE Cecoration, ELLE Man, National Geographic, Traveler oraz Gala. Koniecznie podziel się z nami swoim zamówieniem na Instagramie! Oznacz nas, @wolt.polska i wybraną restaurację oraz dodaj hashtag #czasnaczytanie.