Poziom czytelnictwa w Polsce jest przerażająco niski. Z marcowego raportu Biblioteki Narodowej wynika, że (zaledwie) 37 procent badanych przeczytało w 2018 roku przynajmniej jedną książkę. Z kolei 9 procent zadeklarowało przeczytanie więcej niż siedmiu pozycji. Dla wielu może się to wydawać oczywiste, ale czytanie (nie tylko) książek relaksuje, poszerza wiedzę na dany temat, rozwija wyobraźnię i pozwala wzbogacić swoje słownictwo. Oczywiście, to zaledwie część korzyści płynących z czytania. Jednak ze względu na (między innymi) te aspekty promujemy czytelnictwo na Glamour.pl. Zapraszamy was do naszego Klubu książkowego, którego członkinie nie tylko czytają nowości z rodzimego rynku wydawniczego, ale także recenzują je na łamach naszego serwisu. Jeżeli chcecie zapisać się do Book Clubu, najpierw dołączcie do naszej zamkniętej grupy na Facebooku – Glamour Girls Club. Jesteście głodni nowości wydawniczych, ale chcielibyście też nadrobić literackie klasyki? Wszystkie osoby, które chciałyby powiększyć swoją domową biblioteczkę, a przy tym nie zbankrutować, powinny wybrać się do jednego ze sklepów Biedronka. Dlaczego?

Książkowa promocja w sklepach Biedronka – przecenione tytuły

Na początku tygodnia (14 października) w Biedronce wystartowała wyjątkowa promocja książkowa. W sklepach w całej Polsce możecie kupić teraz nowości wydawnicze, a także literackie klasyki za (jedyne) 9,99 zł. Rabatem objęto aż 50 tytułów – powieści, biografie, przewodniki, książki kucharskie czy bajki dla dzieci. Wśród przecenionych pozycji znalazły się dzieła Stephena Kinga (Mroczna Wieża: Wiatr przez dziurkę od klucza i Dziewczyna, która kochała Toma Gordona), Joanny ChmielewskiejKrwawa zemsta, a także wzruszająca powieść Will Grayson, Will Grayson autorstwa Davida Levithana i Johna Greena. Listę wszystkich książek, które dostępne są teraz w nowej – zdecydowanie niższej cenie znajdziecie na oficjalnej stronie internetowej Biedronka.

Książkowa promocja w sklepach Biedronka – jak długo potrwa akcja rabatowa?

Czas zaplanować zakupy w Biedronce! Promocja książkowa w popularnej sieci sklepów już trwa. Akcja rabatowa wystartowała 14 października i potrwa do 27 października (czyli przez niespełna dwa tygodnie) lub do wyczerpania zapasów. Spieszcie się!

Najpopularniejsze książki w Polsce – tych autorów czytamy najchętniej. Zaskoczeni? >>>