Jest jednym z naszych ulubionych rodzimych brandów. Dlaczego? Bo wiemy, że zawsze znajdziemy tam proste, wygodne, a jednocześnie totalnie stylowe T-shirty, topy, sukienki czy marynarki, które można świetnie ze sobą zestawić, ale też mieć pewność, że będą pasować do każdej innej rzeczy w naszej szafie. Uwielbiamy też Instagram The Odder Side, bo to właśnie o tej marce mowa, gdyż można znaleźć tam sporo inspirujących stylizacji. Niektóre kojarzą nam się z kalifornijskim luzem - w czym zresztą utwierdziła nas ostatnia kampania marki, a inne z paryską nonszalancją. I tutaj także skojarzenie jest jak najbardziej słuszne, bowiem założycielki The Odder Side - Brygidę Kubiś i Justynę Przygońską zawsze ciągnęło do Paryża. Do tego stopnia, że właśnie otworzyły tam swój kolejny po Warszawie i Wrocławiu butik! 

ZOBACZ TAKŻE: Wiosenna kolekcja The Odder Side sprawi, że zamarzycie o kalifornijskim słońcu

Od teraz na Rue Volta 58 można znaleźć flagowe modele rodzimego brandu, z którymi będą mogły bliżej zapoznać się nie tylko mieszkanki Paryża, ale również tłumnie odwiedzające go turystki z całego świata. To więc doskonała okazja, by o The Odder Side dowiedziało się jeszcze więcej dziewczyn ceniących sobie minimalistyczny niezobowiązujący, dziewczęcy i look. Paryżanki zapewne namiętnie będą zaglądać do butiku po T-shirty w paski, które dzięki Coco Chanel zawsze już będą kojarzyć się ze stylem rodem z Francji. A my - i mamy nadzieję, że Wy również - będziemy mieć teraz kolejny punkt ma mapie Paryża, którego podczas podróży obowiązkowo nie można przegapić. 

ZOBACZ TAKŻE: Projekty z polską metką, które chcemy zabrać ze sobą na wakacje

Warto też wiedzieć, że oprócz Warszawy, Wrocławia i Paryża projekty z metką The Odder Side dostępne są również w Poznaniu, Wilnie, Düsseldorfie oraz Akwizgranie (dokładne adresy znajdziecie na oficjalnej stronie brandu). No i oczywiście online!