Roller do masażu twarzy zawładnął wyobraźnią kobiet i pragnieniem gładkiej cery bez zmarszczek. Już dawno żaden z gadżetów kosmetycznych nie był tak popularny. To prawdopodobnie jemu modelki Victoria's Secret zawdzięczają promienną skórę nawet po nieprzespanej nocy. Dzięki właściwościom takim jak pobudzenie krążenia, zmniejszenie drobnych zmarszczek i opuchlizny pod oczami oraz wielu innym Europejki pokochały kamienny wałek do masażu twarzy. Od niedawna roller z różowego kwarcu jest dostępny w popularnej drogerii, czyli w Rossmannie! Kupicie go w bardzo atrakcyjnej cenie. Jeśli jeszcze nie miałyście okazji wypróbować kosmetycznego hitu, nie ma lepszej okazji.

Wałek do twarzy z różowego kwarcu dostępny w drogeriach Rossmann!

Na rynku istnieje wiele rollerów do masażu twarzy, od te wykonane z jadeitu, . Różowy kwarc jest kamieniem miłości, w 100% naturalnym. Warto przetestować ten gadżet kosmetyczny, nie tylko ze względu na walory pielęgnacyjne, ale również dla właściwości relaksacyjnych. Roller z różowego kwarcu przede wszystkim zmniejsza opuchliznę i worki pod oczami (dzięki zimnemu kamieniu), a także poprawia owal twarzy i ujędrnia skórę. Spłyca drobne zmarszczki, rozjaśnia cerę, a regularny masaż stymuluje produkcję kolagenu, dzięki czemu twarz wygląda młodo i promiennie. Różowy kwarc zmniejsza pory i uspokaja stany zapalne, dlatego nadaje się również dla cery problematycznej. Co więcej, po masażu wałkiem skóra lepiej wchłania kosmetyki, które na nią nakładamy.

Wałek do twarzy z różowego kwarcu marki For Your Beauty jest dostępny w Rossmannie w bardzo atrakcyjnej cenie. Za przepiękny gadżet, który ma nie tylko zbawienne właściwości pielęgnacyjne, ale również zachwycający design, zapłacicie 44,99 zł. Kamienny wałek kupicie także w drogerii online.

Oto, dlaczego jade roller, czyli masażer do twarzy, to jedyne pielęgnacyjne akcesorium, jakiego potrzebuje wasza skóra! >>>