My zakochałyśmy się w miękkich workach Cooper, a także nowości, czyli nerkach. To powrót do lat 90-tych, ale w eleganckim wydaniu. Tylko z nami kupisz je z 20 procentową zniżką!

“Stawiam na proste, ponadczasowe modele. Szyję je z najlepszej jakości skór ekologicznych, wykonanych ręcznie w limitowanych seriach przez profesjonalnych kaletników”. Paulina Schaedel opowiada o swojej pracy z pasją, bo jej marka powstała właśnie z miłości do... torebek.

Właściwie odkryła je nasza wicenaczelna, Alicja Szewczyk. Gdy pierwszy raz przyszła do biura z czarną skórzaną torebką typu worek, natychmiast otoczyły ją dziewczyny z redakcji: “Skąd ją masz? Ja też taką chcę!”. Taka sama sytuacja ma miejsce na Instagramie – ilekroć ktoś wstawi zdjęcie z projektem Pauliny, w komentarzach są pytania o cenę, dostępność. I tu czas na miłą niespodziankę – torebki z kolekcji Pauliny Schaedel kupisz już od 110 złotych w górę. Nie miałaś pomysłu na prezent urodzinowy dla przyjaciółki? Voila!

Więcej zdjęć torebek obejrzysz na stronie internetowej: www.paulinaschaedel.com a wpisując kod rabatowy: GLAMOUR, zyskasz 20% zniżki na wszystkie torebki typu nerka z jesiennej kolekcji.

 

Zobacz też:

ECHO - Nowy wizerunek polskiej marki

Wywiad z Eweliną Rosłaniec, założycielką marki REFORMY + Rabat!

Kampania Sinsay by Margaret

 

 

Zobacz także:

Tekst: Magdalena Jagnicka