TOUS MANIFESTO, symbol połączenia i wyrażania siebie

Głównym elementem kolekcji TOUS Manifesto jest motyw symbolu marki, będący ewolucją monogramu i zapięcia, które składają się z połączenia dwóch liter "T" i "O". To nie tylko nawiązanie do nazwy marki, ale także do wyrażeń "to me" (dla mnie) i "to you" (dla ciebie). Ten unikatowy symbol podkreśla indywidualność i bliskość, które są wartościami marki TOUS.

Personalizacja i kreatywność

W kolekcji TOUS Manifesto klienci mają możliwość personalizacji biżuterii, łącząc różne naszyjniki, łańcuszki i inne elementy według własnych upodobań, tworząc niepowtarzalne zestawy biżuterii. Ta kreatywna swoboda pozwala każdej osobie wyrazić swoją unikalną tożsamość i styl poprzez biżuterię TOUS.

„Biżuteria przywołuje emocje i wspomnienia. Projektując nowe elementy musimy myśleć zarówno o trendach, jak i ponadczasowości. Najnowsza kolekcja TOUS Manifesto to zabawa monogramem. Dzięki temu mechanizmowi, możemy łączyć różne naszyjniki czy łańcuszki ze sobą. Klient może personalizować je, jak tylko tego chce. Srebro ze złotem, a może z perłami? Każda wersja będzie świetna i totalnie twoja.” – Israel Roca, dyrektor kreatywny Tous

Znaczenie nazwy "Manifesto"

Nazwa kolekcji, TOUS Manifesto niesie ze sobą przesłanie manifestu dla każdego, dla Ciebie i dla mnie. To wyrażenie zobowiązania marki TOUS do tworzenia biżuterii, która ma znaczenie i wartość nie tylko dla noszących ją osób, ale także dla tych, którzy ją obserwują. Najnowsza kolekcja jest manifestem indywidualności i wyjątkowości, która jest bliska sercu marki TOUS.

Dostępność kolekcji MANIFESTO

Kolekcja MANIFESTO jest już dostępna we wszystkich salonach TOUS oraz w sklepie online marki. Biżuteria z tej kolekcji to nie tylko ozdoby to wyraz osobistego manifestu i stylu każdego klienta.