Już za dwa dni cały świat wstrzyma oddech, a oczy wszystkich zwrócą się ku Meghan Markle i księciu Harry'emu. O godzinie 12.00 (a 13.00 czasu polskiego) para weźmie ślub w kaplicy św. Jerzego na zamku w Windsorze, a sakramentalne „tak” powiedzą przed arcybiskupem Cantenbury, Justinem Welby. Transmisję z tego wyjątkowego wydarzenia będziemy mogli obejrzeć na żywo w bezpłatnej telewizji Metro lub na kanale E! Entertainment. Także na łamach naszego serwisu pojawi się relacja na bieżąco, także koniecznie w sobotę zajrzyjcie na Glamour.pl.

Ślub Meghan Markle i ksiącia Harry'ego: wszystko, co wiemy o tym wyjątkowym wydarzeniu >>>

Im bliżej royal wedding księcia Harry'ego i Meghan Markle, tym więcej znamy szczegółów. Do dzisiaj nie było jednak pewne to, czy ojciec panny młodej weźmie udział w ceremonii. Zagraniczna prasa podawała sprzeczne informacje o tym, że sam Thomas Markle miał odmówić uczestniczenia w ślubie z powodu zaaranżowanej sesji z paparazzi. Następnie tata aktorki wyznał, że nie poprowadzi córki do ołtarza ze względu na operację serca – nie określił jednak wprost, że nie pojawi się na ślubie. Kilka godzin temu Pałac Kensington opublikował oficjalne oświadczenie w imieniu Meghan Markle, informujące o nieobecności jej 73-letniego ojca na sobotniej uroczystości z powodu problemów ze zdrowiem:

Niestety, mój ojciec nie weźmie udziału w naszym ślubie. Zawsze dbałam o swojego tatę i mam nadzieję, że otrzyma przestrzeń, której potrzebuje, aby skupić się na swoim zdrowiu. Chciałabym podziękować wszystkim za wsparcie. Ja i Harry nie możemy doczekać się, aby współdzielić nasz wyjątkowy dzień z Wami w sobotę.