Piękna Ola Rudnicka została twarzą najnowszej kolekcji Roberta Kupisza na sezon lato 2016. Jej motywem przewodnim jest lew, a elementami charakterystycznymi są złote i srebrne zdobienia. 

"Kolekcja Gangsta na sezon lato 2016 jest mocno sportowa z zaskakującymi bogatymi zdobieniami: złotymi i srebrnymi lwami, połyskującymi naszywkami, pozłacanymi łańcuchami i paskami. Motywem przewodnim kolekcji jest lew – symbol siły, odwagi, władzy i przepychu. Lew nie tylko występuje na koszulce przewodniej kolekcji, ale jest obecny na wielu propozycjach bluz, kurtek, sukienek, czapek z daszkiem. Dodatkowym zdobieniem kolekcji jest widoczne na niektórych modelach połyskujące logo QПШ, nawiązujące do lubianych przez subkulturę hip-hopu widocznych na ich stylizacjach logotypów" - czytamy w materiałach prasowych najnowszej kolekcji Roberta Kupisza.

Sportowe sylwetki unisex przełamane są typowo kobiecymi krojami podkreślającymi seksowne kształty. Inspiracje zaczerpnięte zostały od ikon czarnej muzyki. W kolekcji lato 2016 znajdziecie między innymi lekko prześwitujące krótkie spódniczki i długie wieczorowe suknie, obcisłe skórzane spodnie, miękko otulające ciało jedwabne tuniki i płaszcze.

W GALERII ZNAJDZIECIE WSZYSTKIE ZDJĘCIA Z KAMPANII ROBERT KUPISZ LATO 2016 >>>