Olga Bołądź prywatnie i zawodowo

Olga Bołądź to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich aktorek. Pochodząca z Torunia absolwentka krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych zdobyła sympatię widzów i uznanie środowiska dzięki rolom w takich produkcjach jak „Służby specjalne”, „Czas honoru”, „Skazane” i „Nad życie”, gdzie wcieliła się w zmarłą gwiazdę polskiej siatkówki, Agatę Mróz. Za sobą ma także debiut reżyserski – w 2020 roku ukazał się jej pierwszy krótkometrażowy film „Alicja i żabka”. O Oldze Bołądź mówi się jednak w mediach nie tylko w kontekście jej kolejnych projektów zawodowych, ale także jej życia osobistego. Przypomnijmy, że uczestniczka jedenastej edycji „Tańca z Gwiazdami” była w przeszłości związana z amerykańskim aktorem Maxem Ryanem („Seks w wielkim mieście 2”, „Liga niezwykłych dżentelmenów”, „Largo”), Mikołajem Roznerskim czy Sebastianem Fabijańskim.

Olga Bołądź jest w ciąży

Olga Bołądź już od prawie dekady łączy karierę w show-biznesie z inną ważną rolą – matki. W 2013 roku aktorka powitała na świecie swojego syna Brunona.

Ojcem chłopca jest niejaki Rafał, z którym aktorka do dziś pozostaje w życzliwych stosunkach.

Z jego tatą mam bardzo dobrą relację. Bruno ma rodziców, którzy nie są razem, ale w kwestiach wychowawczych są zgodni i starają się wywiązać ze swoich ról jak najlepiej. Poukładanie tej relacji było dla nas obojga prawdziwym egzaminem dojrzałości i uważam, że zdaliśmy go na piątkę z plusem. A to nie jest łatwe. Kobieta musi wykazać się dużą mądrością, schować do kieszeni własną dumę i nie myśleć o sobie, tylko o dobru dziecka, które potrzebuje ojca – wyznała w jednym z wywiadów.

Kilka lat temu media obiegła wiadomość, że Olga Bołądź jest w nowym związku. Partnerem aktorki jest młody biznesmen, właściciel kilku warszawskich klubów, Jakub Chruścikowski.

Jak się właśnie okazało, para spodziewa się swojego pierwszego wspólnego dziecka. Olga Bołądź po raz pierwszy zaprezentowała swoje ciążowe krągłości podczas wtorkowej gali z okazji 30-lecia Telewizji Polsat w Operze Narodowej w Warszawie. Radosne wieści aktorka potwierdziła w rozmowie z jednym z czołowych serwisów plotkarskich.

To jest piękna i dobra nowina – oznajmiła redakcji serwisu Pudelek.pl.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak tylko złożyć serdeczne gratulacje i życzyć szczęśliwego rozwiązania.

Zobacz także: