Początek 2019 roku jest dla Olgi Kalickiej niezwykle udany. 25-letnia aktorka, znana przede wszystkim z serialu Rodzinka.pl, ale również z udziału w programie Taniec z gwiazdami. Dancing with the stars i z współprowadzenia innego show Polsatu, World of dance, została mamą! W styczniu Olga i jej partner Cezary Nowak przywitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Tą informacją aktorka podzieliła się na swoim Instagramie, publikując urocze zdjęcie malutkiej rączki, które opatrzyła komentarzem: „Już jest. Bezgraniczna miłość od pierwszej chwili.” Olga zdradziła również płeć maleństwa - to chłopczyk. Partner Kalickiej także dodał na swój instagramowy profil post informujący, że został tatą. Opublikował on kadr z bajki Król Lew, dodając cytat: „One day, all of this will be yours. Welcome home”. To jednak nie koniec dobrych wiadomości z życia Olgi i jej chłopaka, a w zasadzie już narzeczonego!

Kasia Tusk urodziła! Znamy płeć maleństwa >>>

Olga Kalicka zaręczyła się!

Tak, Olga Kalicka powiedziała "tak", a na jej palcu pojawił się pierścionek zaręczynowy. I dowiedzieliśmy się o tym również za pomocą Instagrama, choć aktorka nie pisnęła ani słowa na ten temat. Wyręczyła ją jednak firma jubilerska Brylantowe Historie której pierścionek trafił na rękę Olgi. 

„Kochani z całego serca gratulujemy i cieszymy się,że ten wyjątkowy pierścionek okazał się tym jedynym!" - taki komentarz pojawił się pod jednym z ostatnich wspólnych zdjęć Olgi i Cezarego.

A następnie to samo zdjęcie wylądowało na profilu wspomnianej marki, już z oficjalną wiadomością o zaręczynach. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak dołączyć się do gratulacji i wypatrywać u Olgi zdjęć z uroczystości ślubnej.