Olivia Munn zostanie mamą po raz pierwszy

Do grona gwiazd, które spodziewają się dziecka, dołączyła właśnie 41-letnia Olivia Munn. Kto jest ojcem dziecka Olivii Munn? Aktorka od ponad sześciu miesięcy spotyka się z Johnem Mulaney'em, 39-letnim komikiem i scenarzystą. Temu związkowi nie dawano szansy, ponieważ komik miał poważne problemy w życiu prywatnym. Mimo to, para wyszła na prostą i teraz oczekuje narodzin maleństwa.

Olivia Munn i John Mulaney – poprzednie związki i życie osobiste

W 2014 roku komik poślubił artystkę i makeupistkę Annę Marie Tendler. W lipcu 2021 roku małżeństwo zakończyło się rozwodem. W 2014 Olivia spotykała się z futbolistą Aaronem Rodgersem. Rozstali się trzy lata później. W 2017 aktorka i prezenterka wzięła udział w akcji #meetoo, wyznając publicznie, że była molestowana przez reżysera Godzin szczytu Bretta Ratnera. Z Johnem Mulaney’em zaczęła spotykać się w tym roku. Komik przyznał, że Olivia podała mu pomocną dłoń. John cierpi na ADHD, jednak nie stronił od alkoholu i narkotyków. W 2020 zdecydował się jednak podjąć leczenie i udał się na odwyk.

Olivia Munn i John Mulaney – historia związku

John na wspomniany odwyk poszedł we wrześniu 2020 roku i wyszedł z niego po miesiącu, a następnie wyprowadził się z domu od byłej żony. Na wiosnę pojechał do Los Angeles i tam właśnie zaczął randkować z Olivią. Po raz pierwszy przyłapano ich w maju, gdy wybrali się na lunch do jednaj z modnych restauracji. Mimo że poznali się już kilka lat temu ich relacja nabrała tempa dopiero teraz. A John potwierdził ich związek w naprawdę uroczy sposób:

„To piękny związek z niesamowitą kobietą. Jestem tak bardzo wdzięczny, że uratowała mnie przed sobą samym, trzymała mnie za rękę podczas tego pełnego wyzwań roku. A teraz będziemy mieli dziecko! Nie ukrywam, że stresowałem się przed ogłoszeniem tego” - powiedział John na antenie „Late Night with Seth Meyers”.