Marka Ciaté cieszy się popularnością wśród gwiazd. Jej lakiery wybrały m.in. Beyonce w teledysku "Blow", Kylie Jenner, która pochwaliła się swoim manicurem od Ciate na Instagramie, czy Adele - pamiętacie jej dwustronny mani na rozdaniu Grammy? Teraz marka postanowiła zaprosić gwiazdę do współpracy przy tworzeniu, a nie noszeniu jej lakierów.

Olivia Palermo, która została wybrana Dyrektor Kreatywną marki na rok 2015, przygotowała zestaw trzech wyjątkowych odcieni. Jak sama mówi, jej ulubionym kolorem jest Hutch, którego nazwa pochodzi od imienia mamy gwiazdy. To klasyczna czerwień o uniwersalnym tonie, pasującym każdej kobiecie. Delikatniejsza, bardziej codzienna wersja tego koloru to Nantucket. Olivia nazwała go "haute vacation red". Jest mieszanką czerwieni oraz letniego, koralowego odcienia. Świetnie wygląda na lekko opalonej skórze - sprawdzi się na wakacjach. Wolicie wersję "make-up no make-up"? Spodoba wam się kolor Sundays o pudrowym, mocno błyszczącym wykończeniu. 

Jak przystało na limitowaną, sygnowaną nazwiskiem gwiazdy edycję, lakiery mają też niezwykłe opakowania. Każda buteleczka zapakowana jest w białe pudełko ze złotymi, tłoczonymi literami. Który odcień najbardziej wam się podoba?