Marka w stylu GLAMOUR: Olivia Plum

Kim jest Olivia Plum? Nie jest tylko marką. Jest przyjaciółką każdej z nas. Tak brzmi credo brandu, za którym stoi Anna Śliwińska – pomysłodawczyni i założycielka marki kosmetycznej, która oddaje hołd naturze. Naturally with love to nie tylko slogan reklamowy. Naturalnie z miłością to idea, którą kieruje się Ania Śliwińska. Pomysł, aby założyć markę będącą w zgodzie z naturą, zakiełkował z powodu miłości do podróży i wdzięczności za dobroć pochodzącą od Matki Ziemi. Jesteście ciekawe i ciekawi, skąd wzięła się tak wdzięczna nazwa marki? 

Ania Śliwińska, chcąc skrócić dystans pomiędzy klientką a marką, wpadła na pomysł nadania jej imienia i nazwiska. Dzięki temu kojarzy się ona z osobą ciepłą, serdeczną, a co najważniejsze, pomocną. Imię, czyli Olivia pochodzi od oliwy z oliwek, czyli bazy i inspiracji dla pierwszej linii kosmetyków, jakie zostały stworzone dla marki. Olivia, jak i oliwa z oliwek swój początek zawdzięcza Grecji i podróży, jaką Ania Śliwińska tam odbyła. Jeśli chodzi o nazwisko – Plum – to rzecz jasna angielski odpowiednik szkolnego pseudonimu Ani. Ania jako popularne imię, wołana była po nazwisku, by w końcu ewoluować w Śliwkę. Czy najlepsze pomysły nie wynikają z naszych doświadczeń? 

Naturalnie, z miłością – marka Olivia Plum 

Podróże Ani Śliwińskiej stanowią swoistą inspirację dla produktów marki Olivia Plum. Maroko przyniosło wiedzę o olejku arganowym, wyprawa do Azji poprawiającą humor fuzję wanilii i ylang-ylang. Z kolei Bułgaria nauczyła założycielkę marki co nieco o róży damasceńskiej. Na tym polega sekret marki Olivia Plum – kosmetyki, które przeznaczone są, by pielęgnować nasze twarze, bazują na cennych składnikach - darach natury. Pielęgnacja z ich wykorzystaniem sprawia przyjemność i dawać efekty, choć absolutnie w filozofii marki nie jest zawarta walka o idealną cerę za wszelką cenę.

Bycie dla siebie dobrą oraz lubienie siebie i swojego wyglądu to kluczowy element do bycia piękną, a dzięki kosmetykom naturalnym możemy tylko to piękno wzmocnić.

Receptura marki Olivia Plum

Ania Śliwińska, tworząc Olivię Plum postawiła na manufaktury i laboratoria rodzime oraz zagraniczne, które w ścisłej współpracy opracowują kosmetyki z krótkimi składami. Dopracowane receptury tworzone są pod jej czujnym okiem, dzięki temu skład kosmetyków Olivii Plum jest przejrzysty, nieprzeładowany zbędnymi dodatkami, a stężenie i proporcje są zachowane z najwyższą starannością. Ania Śliwińska działa w zgodzie z naturą, mając na uwadze dobro środowiska naturalnego. Choćby stawia na szklane opakowania kosmetyków.

Ideą stojącą za marką Olivia Plum jest pozwolenie sobie na relaks, na przyjemność, zadbanie o swoje potrzeby. 

Poranny i wieczorny proces pielęgnacyjny nie powinien być rutyną, ale magiczną chwilą dla siebie. Taką na zaopiekowanie się sobą, odnalezienie równowagi ciała i duszy lub głębszy oddech przed wyruszeniem w dalszą drogę. 

Jak mówi sama Ania Śliwińska, podczas podróży ku poznaniu siebie nie potrzebujemy wypchanej po brzegi kosmetyczki. Produkty pielęgnacyjne muszą być tylko dobrane według potrzeb naszej skóry. Olivia Plum stawia na prostotę – składu, jak i samego działania pielęgnacyjnego. Dlatego też Olivia Plum oferuje produkty oparte na flagowych rytuałach, każdy według konkretnych potrzeb. Rytuał szczęścia, nawilżenia, otulenia czy wieczornego czasu dla siebie – bazą każdego jest roller, który koi skórę, równocześnie serwując jej odprężający masaż. Esencja tonizująca DASH idealnie nawilża cerę. Serum DRIP zawierające kwasi hialuronowym, olej z ogórka oraz witaminę E tworzy aksamitny film na skórze, super nawilża i świetnie sprawdzi się pod makijaż. Z kolei serum GLOW działa cuda, jeśli chodzi o rozświetlanie cery. Jeśli kochacie mydła, polecamy to z jedwabiem i różową glinką, które oczyszcza i ujędrni. 

Jesteście ciekawe i ciekawi, co jeszcze ma w ofercie przyjaciółka Olivia Plum? W sklepie internetowym marki nie tylko kupicie produkty najwyższej jakości, ale i zdobędziecie wiedzę z zakresu pielęgnacji. Jednak to nie wszystko – przekonajcie się sami. 

Materiał powstał we współpracy z marką Olivia Plum.