W ubiegłą środę odbyła się uroczysta premiera filmu dokumentalnego „Ania”, czyli wzruszającej opowieści o Annie Przybylskiej, która zmarła 5 października 2014 roku w wyniku raka trzustki. Wydarzenie przyciągnęło tłum gwiazd, w tym przyjaciółki oraz przyjaciół aktorki. Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Katarzyna Bujakiewicz, Andrzej Piaseczny, Anna Dereszowska i Anna Popek. Jednak uwaga fotoreporterów skupiła się na rodzinie Anny Przybylskiej, na czele z Jarosławem Bieniukiem i Oliwią Bieniuk. Co ciekawe, tego wieczoru 19-latka odtworzyła jedną z najpopularniejszych stylizacji swojej mamy. Zobaczcie, jak wyglądała. 

Premiera filmu „Ania”: Oliwia Bieniuk odtworzyła stylizację Anny Przybylskiej sprzed lat

Oliwia Bieniuk pojawiła się na premierze filmu „Ania” w cekinowej sukience o długości maxi oraz dopasowanych do niej sandałkach na wysokim obcasie. Postawiła na delikatny makijaż z efektem glow, a także fryzurę z grzywką (obciętą lub doczepioną specjalnie na tę okazję). 

fot. AKPA

19-letnia celebrytka i influencerka zachwyciła na czerwonym dywanie. Wszystko wskazuje na to, że stylizacja, którą wybrała, nie była przypadkowa. Wiele osób zauważyło, że jest ona bardzo podobna do tej, w której Anna Przybylska wystąpiła na gali Orange Kino Letnie w 2013 roku, czyli podczas swojego ostatniego publicznego wyjścia. Uwagę zwracają sukienki – ich kroje oraz zdobienia, jak również fryzury. 

fot. AKPA

Wy też zauważacie podobieństwo?

fot. AKPA

Zobacz także:

Więcej zdjęć z premiery filmu dokumentalnego „Ania” możecie zobaczyć w naszej galerii.  

Film „Ania” – premiera. Kiedy i gdzie można obejrzeć dokument o Annie Przybylskiej?

Informacja o tym, że powstanie film o Annie Przybylskiej wzbudziła ogromne zainteresowanie wśród jej fanów oraz fanek. Dokument został zaprezentowany podczas tegorocznej edycji Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, a kilka tygodni później na uroczystej premierze w Warszawie. 7 października 2022 roku film „Ania” trafi do kin w całej Polsce. Oto oficjalny zwiastun produkcji:

Twórcami filmu dokumentalnego „Ania” Michał Bandurski i Krystian Kuczkowski. Produkcja opiera się na wspomnieniach zaprzyjaźnionych z Anną Przybylską gwiazd, które doskonale znacie z rodzimych produkcji, w tym m.in. Michał Żebrowski, Cezary Pazura czy Paweł Wawrzecki. Według pierwszych recenzji, dokument jest niezwykle wzruszający.