Organizatorzy Intimissimi on Ice nie osiadają na laurach i z każdym rokiem udaje im się stworzyć niepowtarzalne show pełne tańca, mody, muzyki i sztuki, które dosłownie zapiera dech w piersiach swoim rozmachem i dbałością o szczegóły. Publiczność podziwiała talent utytułowanych łyżwiarzy takich jak Jewgienij Pluszczenko, Kiira Korpi, Stephane Lambiel czy Carolina Kostner. Prawdziwą gwiazdą wieczoru był słynny tenor Andrea Bocelli, którego głos nadał temu wyjątkowemu widowisku zupełnie nowego wymiaru.

„One Amazing Day” – tak zatytułowane zostało show w 4 aktach w reżyserii Kima Gavina. Trudno o lepszy tytuł, który podsumowałby całe niezwykłe wydarzenie. Oczarowana magią spektaklu widownia podziwiała stroje zaprojektowane przez nagradzaną włoską kostiumograf Milenę Canonero – czterokrotną zdobywczynię Oscara. Inspiracją dla kostiumów była oczywiście kolekcja Intimissimi na sezon jesień/zima 2016, w tym również limitowany i ekskluzywny model biustonosza powstały we współpracy z marką Swarovski.

Balansując na krawędzi jawy i snu, dnia i nocy, spektakl opowiadał romantyczną historię Bel i Hero, którzy tańcem prowadzili widzów od pierwszych promieni słońca do jego nastrojowego zachodu po drodze wkraczając w magiczne światy pełne barwnych postaci. Po otrzymaniu zaproszenia na tajemniczy bal maskowy, nasi bohaterowie biorą udział w zdumiewającej podróży po magicznych światach – poznając się i na koniec zakochując się w sobie. To piękna historia o miłości. Akcja rozgrywa się w rytm przeplatających się harmonijnie utworów operowych i hitów muzyki współczesnej oraz z zachwycająca scenografią w tle.

Intimissimi on Ice to spektakl, który oczarował całe Włochy – nic więc dziwnego, że show przyciągnęło gwiazdy ze wszystkich stron świata. Na czerwonym dywanie pojawiły się m.in. muza i ambasadorka włoskiej marki Irina Shayk czy międzynarodowej sławy topmodelki Barbara Palvin i Joan Smalls. Na czerwonym dywanie nie zabrakło Shlomit Malki i Bojany Krsmanovic – dwóch piękności znanych z ostatniej kampanii Intimissimi. Do Werony przyjechała również polska ikona modelingu, Anja Rubik. Z Polski na spektakl zostały również zaproszone Katarzyna Wolska, muza marki z reklamy telewizyjnej #ImAStory, oraz Julia Kuczyńska (Maffashion). Do zdjęć pozowały również siostry Chiara i Valentina Ferragni, popularne influencerki.