One Direction zapowiada reaktywację! Z okazji 10. rocznicy powstania chłopaki szykują coś specjalnego

Choć trudno nam w to uwierzyć, od powstania zespołu One Direction minie niedługo 10 lat (to już za kilka miesięcy!). I właśnie z tej okazji zanosi się na reaktywację zespołu. O tym, że chłopaki szykują coś specjalnego poinformował jeden z członków boysbandu, Liam Payne. Zrobił to w niedzielę wieczorem na Instagramie podczas live'u ze szwedzkim DJ-em Alesso. W dodatku wygląda na to, że ponownie wspólnie zagrają nie tylko Liam Payne, Harry Styles, Niall Horan i Louis Tomlinson, ale i Zayn Malik, który odszedł z zespołu w 2015 roku (czyli na rok przed jego rozwiązaniem). Skąd takie przypuszczenia? Już wyjaśniamy.

Harry Styles przekłada koncert w Polsce! Znamy nową datę wydarzenia >>>

Harry Styles i Zayn Malik znów zaśpiewają razem?

Jak zauważyli fani, zmienił się status Malika. Dotychczas widniał w internecie jako „były członek zespołu” – ostatnio jednak jego opis zmienił się na „wokal”. Uwadze fanów nie umknął także fakt, że wszyscy członkowie One Direction ponownie zaczęli obserwować Malika na Tweeterze, mimo, że zrezygnowali z tego właśnie w 2015 roku, kiedy ich drogi się rozeszły. 

„O Boże, stary..., jest tyle pytań o One Direction” – w rozmowie z Liamem Paynem powiedział DJ Alesso. „Ale nie chcę cię stawiać w kłopotliwej sytuacji, bo wiem, że nie możesz zdradzić zbyt wiele” – dodał, co tylko potwierdza, że coś się dzieje. Zwłaszcza, że Liam odparł: „większość z nas jest teraz w Londynie, gdzie próbujemy zaaranżować teraz pierwsze grupowe spotkanie z chłopakami na FaceTime”. I dodał: „Nie mogę powiedzieć za dużo. Louis objechał mnie ostatnio, że zdradziłem zbyt wiele naszych planów (...)”. „Oooh, wow, cały świat zaraz eksploduje” – skomentował Alesso. Cały świat, włącznie z nami, dlatego trzymamy rękę na pulsie. Będziemy was informować o dalszych szczegółach. Stay tuned!

Dodamy tylko, że mówiąc „zdradziłem za dużo”, Payn miał na myśli wywiad, którego udzielił magazynowi „The Sun”. Powiedział wówczas: „Niedługo będziemy obchodzić 10. rocznicę powstania zespołu i w związku z tym sporo ostatnio ze sobą rozmawialiśmy, co było naprawdę miłe. Dochodzą do ciebie głosy ludzi, oglądasz stary kontent i dużo rzeczy których nie widziałeś przez dłuższy czas, albo nawet wcale – to bardzo interesujące”. Nie ma więc wątpliwości, że coś jest na rzeczy. Czekacie na reaktywację One Direction?

Fani znaleźli dziewczynę, o której Harry Styles napisał piosenkę „Carolina” >>>

 

Zobacz także: