Open'er Festival to jedno z największych muzycznych wydarzeń w Polsce. Na teren lotniska Gdynia-Kosakowo przyjeżdżają tłumy fanów muzyki, a frekwencja rośnie z roku na rok. Tegoroczna edycja festiwalu zapowiada się wyjątkowo, a organizatorzy zadbali o różnorodność gatunków tak, aby każdy znalazł coś dla siebie. Zadowoleni będą fani muzyki popowej, hip-hopowej i alternatywnej. Miłośnicy elektrycznych brzmień także znajdą coś dla siebie! Poznajcie godzinową rozpiskę koncertów Open'er Festival 2018!

Open'er Festival 2018: cały line-up >>>

Open'er Festival 2018 – godzinowy line-up

Na Open'erze są cztery sceny: Main Stage, Tent Stage, Alter Stage, Beat Stage oraz w tym roku również Firestone Stage. Na każdej z nich zagrają artyści z całego świata, a w sumie na festiwalu w Gdyni podczas 4 dni wystąpi ponad 80 zespołów na czele z headlinerami, którymi są: Arctic Monkeys, Gorillaz, Depeche Mode i Bruno Mars. Już nie możemy doczekać się ich koncertów, ale czekamy również na rodzime gwiazdy, szczególnie na Dawida Podsiadło, który wraca po ponad półtora rocznej przerwie!

Ogłoszeniem o godzinowej rozpisce koncertów, organizatorzy festiwalu domknęli również line-up tegorocznej edycji. Ostatnimi wykonawcami, którzy na początku lipca zagrają na Open'erze są Adi Nowak & barvinsky, Jarecki, Kamil Pivot i Jay Shepheard. Sprawdźcie poniżej cały harmonogram i zobaczcie, o której wystąpią Wasze ulubione gwiazdy, abyście niczego nie przegapili i mogli wszystko rozplanować!

Z kim widzimy się za tydzień na Open'er Festival 2018? Śledźcie nasz serwis i social media, bo będziemy dla Was relacjonować dla Was na bieżąco to, co dzieje się w Gdyni!