Powoli zbliża się najfajniejszy czas w roku, czyli letnie festiwale, które w 2019 roku zapowiadają się wyjątkowo interesująco. Sezon rozpocznie Orange Warsaw Festival w ostatni weekend maja, na którym wystąpią niekwestionowana księżniczka rapu, Cardi B, która wczoraj jako pierwsza kobieta w historii otrzymała nagrodę Grammy za album Invasion of Privacy oraz Solange, młodsza siostra Beyoncé. Następnie będziemy bawić się na Open’erze, najważniejszym festiwalu w naszym kraju, który co roku przyciąga kilkunastotysięczną publiczność! 

G-Eazy na Open’er 2019! Kto jeszcze dołączył do line-upu?

Na ogłoszenie kolejnych gwiazd Open’er 2019 musieliśmy czekać ponad miesiąc, ale było warto! Organizatorzy poinformowali, że do line-upu dołączyło aż 8 artystów, w tym G-Eazy, który chyba wyjątkowo polubił nasz kraj. Raper, który wydał w zeszłym roku płytę The Beautiful & Damned, odwiedził Polskę w zeszłym roku, a na Open’erze grał już w 2017 roku. Oprócz niego zagrają również wschodząca gwiazda muzyki z Hiszpanii Rosalía, szwedzka grupa Swedish House Mafia, nominowana do tegorocznych nagród Grammy Jorja Smith, Kamasi Washington, J Balvin, IDLES i Flatbush Zombies Official.

Open’er Festival 2019 - znamy kolejnych wykonawców >>>

Open’er 2019 - kto zagra na tegorocznej edycji festiwalu?

Open’er Festival 2019 odbędzie się w pierwszym tygodniu lipca w dniach 3.07-6.07.2019 na terenie lotniska Gdynia-Kosakowo. Oprócz G-Eazy'ego na kilku scenach wystąpią Travis Scott, który rozgrzeje publiczność pierwszego dnia na Orange Main Stage. Oprócz niego również w środę zagra zespół Vampire Weekend. Następnego dnia koncert da grupa The 1975, która w zeszłym roku wydała nową płytę, Greta Van Fleet - zespół porównywany do legendarnego Led Zepplin oraz 24-letni raper Lil Uzi Vert. W piątek zobaczymy natomiast Sheck Wesa, a ostatniego dnia: Rudimental, Annę Calvi i Kodaline. Z ujawnionych jak dotąd wykonawców znamy DJ-a Diplo i charyzmatyczną artystkę Robyn, jednak narazie nie wiadomo, którego dnia festiwalu zagrają. 

Open’er 2019 - bilety

Jeżeli dotychczasowy line-up Open’er Festival 2019 Was przekonuje, nie zwlekajcie z zakupem biletów. Obecnie w sprzedaży są tzw. Regular Tickets (do 10 czerwca lub do wyczerpania puli). Za bilet jednodniowy zapłacicie 279 zł, natomiast za karnet na 4 dni - 599 zł (z polem namiotowym 699 zł). Karnet weekendowy, czyli wejściówki na piątek i sobotę, to wydatek rzędu 419 zł, a razem z polem namiotowym 489 zł. Od czerwca do sprzedaży trafią droższe bilety Final call. Pamiętajcie jednak, że zeszłoroczna edycja festiwalu była wyprzedana, dlatego warto zdecydować się wcześniej! 

Cieszycie się, że na Open’er 2019 zagra G-Eazy, Jorja Smith i inni?

Zobacz także: