Kim jest autor tanecznych hitów? Występuje w białym kuble na głowie, nie pokazuje twarzy w mediach społecznościowych, nie rozmawia z dziennikarzami. Marshmello z premedytacją ukrywa swoją tożsamość, choć świat jest przekonany, że udało mu się rozgryźć ten kamuflaż. Skrillex zapomniał się kiedyś w wywiadzie i niechcący zdradził imię producenta, a pół internetu rzuciło się do śledztwa, z którego wyszło, że Marshmello ma dokładnie ten sam tatuaż, co jeden z najlepiej zarabiających didżejów na świecie, czyli Chris Comstock znany jako Dotcom. Skoro jego tożsamość jest znana, zdejmie hełm? Raczej bez szans, bo jak napisał na Twitterze: „Nie chcę i nie potrzebuję sławy”. 

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2019: Troye Sivan - wszystko, co powinniście wiedzieć przed jego koncertem

Skrilleksowi będzie wybaczone?

Co prawda to Skrillex w rozmowie z magazynem „Forbes” wydał Marshmello, ale to też Skrillex jest odpowiedzialny za pierwsze sukcesy producenta, bo zanim ten zyskał globalną popularność dzięki współpracy z Seleną Gomez, robił remiksy dla mniej znanych wykonawców i publikował jej w serwisie SoundCloud. Publiczność zainteresowała się Marshmello, gdy jeden z takich remiksów udostępnił u siebie właśnie Skrillex.

Czasem gotuje, czasem pogrywa

Z wokalistką Ann-Marie piekł ciastka, z amerykańskim YouTuberem rosyjskiego pochodzenia Vitalym lepił pierogi ruskie, a ze swoim tatą smażył steki na Dzień Ojca. Te kulinarne tutoriale można znaleźć na YouTubie Marshmello. Muzyk robi też cykl o grach wideo. Koncpet jest podobny. Do Cooking With Marshmello zaprasza przyjaciół i dzieli się z nimi kuchnią, do Gaming With Marshmello zaprasza kolegów i dzieli się z nimi dostępem do konsoli. 

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus i jej najważniejsze piosenki

Często pomaga

Marshmello to również znany filantrop. Gdy wspólnie z profesjonalnym gamerem Ninją, wygrał milion dolarów na charytatywnym evencie dla graczy i grających celebrytów, przekazał pieniądze na organizację KIND - która zapewnia pomoc prawną nieletnim uchodźcom. Marshmello wsparł również kampanię #FindYourFido, zachęcającą do adopcji zwierząt ze schronisk. Kilka dni temu dowiedział się z nagrania wideo o chłopcu, który został pobity. Chłopiec miał na sobie maskę, taką w stylu hełmu, który nosi producent. Marshmello - który przy okazji przypomniał, że sam jako dzieciak doświadczał przemocy ze strony agresywnych rówieśników - rozpoczął na swoim Twitterze poszukiwania pobitego chłopca, żeby go poznać. Poszukiwania trwają.

Orange Warsaw Festival odbędzie się 31 maja i 1 czerwca 2019 r. na warszawskim Torze Wyścigów Konnych Służewiec. Więcej informacji na stronie: orangewarsawfestival.pl.

Zobacz także: Orange Warsaw Festival 2019: Solange i jej najważniejsze piosenki