Orange Warsaw Festival 2019 za nami! A to znaczy, że sezon muzycznych festiwali w Polsce ruszył pełną parą. Za niewiele ponad miesiąc spotkamy się w Gdyni (Open’er Festival), natomiast w sierpniu widzimy się w Krakowie (Kraków Live Festival). Teraz przyszedł jednak czas na podsumowanie tegorocznego OWF. Podczas drugiego dnia koncertów mogliśmy zobaczyć i posłuchać na żywo takich gwiazd, jak Miley Cyrus, Troye Sivan, The Raconteurs i Jan-Rapowanie. Z kolei na scenie namiotowej (Warsaw Stage) wystąpił genialny Miles Kane oraz Julia Pietrucha, której koncert zamknął tegoroczną edycję festiwalu. Sprawdźcie, co działo się na drugim dniu Orange Warsaw Festival!

Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus, Troye Sivan, The Raconteurs i Jan-Rapowanie na drugim dniu koncertów!

Drugi dzień OWF zaczęliśmy od koncertu Jana-Rapowanie. Młody artysta, który zyskuje coraz większą popularność (nie tylko w środowisku hip-hopowym) i sympatię fanów, porwał tłumy zgromadzone na Torze Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu. Janek zaprezentował kilka solowych – energetyzujących kawałków. Gościnnie wystąpili z nim koledzy z branży, Otsochodzi oraz Mateusz Holak. Następnie na scenie głównej pojawił się Troye Sivan. Na żywo mogliśmy posłuchać takich hitów, jak i’m so tired…, czy My My My! Muzyka, zachowanie i przesłanie, które niósł za sobą występ australijskiego artysty totalnie nas oczarowały. Jesteśmy nim zachwycone do tego stopnia, że musiałyśmy poświęcić Troye Sivanowi osobny artykuł – znajdziecie go TUTAJ. Punktualnie o 21:00 zaczął się natomiast koncert grupy The Raconteurs z legendarnym Jackiem White’em w składzie – prawdziwa gratka dla fanów bardziej rockowych brzmień. Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem formy wokalistów. Podobnie jak inni festiwalowicze. Nikt nie ma bowiem wątpliwości, że koncert The Raconteurs był jednym z najlepszych podczas 12. edycji Orange Warsaw Festival!

Orange Warsaw Festival 2019: Moda festiwalowa z pierwszego dnia koncertów >>>

W końcu przyszedł czas na występ Miley Cyrus, która na Tor Wyścigów Konnych na warszawskim Służewcu przyciągnęła kilkadziesiąt tysięcy fanów. Większość festiwalowiczów deklarowało, że bierze udział w tegorocznym OWF właśnie ze względu na jej koncert. Serialowa Hannah Montana zaśpiewała kilka swoich największych hitów, między innymi Malibu, Wrecking Ball, czy Jolene (cover legendy muzyki country – Dolly Parton), ale pochwaliła się również nowym materiałem. Przewidujemy, że piosenki z jej mini-albumu, She Is Coming osiągną międzynarodowy sukces. Ewidentnie przypadły do gustu warszawskiej publiczności!

Orange Warsaw Festival 2019: Miley Cyrus pokazała swoją buntowniczą naturę i sprawiła, że kochamy ją jeszcze bardziej! >>>