Jeśli chodzi o headlinerów festiwali w Polsce, ten sezon zdominował hip hop. Pierwszą gwiazdą Open’er Festival 2019 został Travis Scott, partner Kylie Jenner i ojciec Stormi Webster, który kilka miesięcy temu wydał płytę Astroworld, bijącą rekordy popularności. Natomiast wczoraj poznaliśmy kilku artystów, którzy zagrają w naszym kraju w ramach Orange Warsaw Festival 2019. Wydarzenie odbędzie się w dniach 31.05 - 1.06.2019 na Torze Wyścigów Konnych Warszawa-Służewiec. Pierwszą gwiazdą festiwalu została Cardi B, obecnie najpopularniejsza amerykańska raperka. Jej debiutancki album Invasion of Privacy wspiął się na szczyt prestiżowej listy Billboard 200, podobnie jak dwa single z płyty, co uczyniło artystkę jedyną w historii raperką z takim osiągnięciem. Na Instagramie, który przyniósł jej popularność, obserwuje ją ponad 40 milionów fanów. Ci w Polsce mają powody do radości, ponieważ to będzie pierwszy koncert Cardi B w Warszawie. Kto jeszcze pojawi się na Orange Warsaw Festival 2019? Organizatorzy zdradzili kilku innych wykonawców.

Orange Warsaw Festival 2019: artyści, którzy wystąpią na festiwalu

Oprócz ujawnienia pierwszego headlinera, którym została uwielbiana na całym świecie Cardi B, do której zdecydowanie należał 2018 rok, poznaliśmy także 3 innych artystów. Po 2 latach do Polski powróci charyzmatyczna Solange, siostra Beyoncé, która miała okazję grać dla polskiej publiczności na festiwalu Open’er. Oprócz niej pojawi się również australijski wokalista Troye Sivan. Młody, 23-letni piosenkarz ma na swoim koncie 2 albumy. Ostatnim nazwiskiem, jakie ujawnili organizatorzy festiwalu, jest dj Marshmello, który ma na koncie współpracę z takimi gwiazdami jak: Selena Gomez, James Arthur i Bastille. Tegoroczna edycja Orange Warsaw Festival 2019 zapowiada się imponująco i różnorodnie pod względem muzyki, dlatego każdy fan powinien znaleźć coś dla siebie. 

Orange Warsaw Festival 2019: bilety

Od dziś możecie kupić bilety na Orange Warsaw Festival 2019. Wejściówki Early Birds za 2-dniowy karnet kosztują 389 zł. Od 13 lutego do sprzedaży trafią Regular Tickets, w ramach których kupicie karnet za 419 zł, natomiast bilety jednodniowy na piątek lub sobotę za 259 zł. Dla spóźnialskich, ostatnia pula wejściówek pojawi się 22 maja: za karnet zapłacicie 439 zł, a za bilet na jeden dzień 279 zł. Pamiętajcie, że klienci Orange mają rabat w wysokości -15%! 

Z kim widzimy się na Torze Wyścigów Konnych na Orange Warsaw Festival 2019?