Choć do przyszłorocznego sezonu festiwali muzycznych jeszcze dobrych parę miesięcy, najważniejsze rodzime wydarzenia zaczynają już zdradzać, kiedy odbędą się kolejne edycje oraz kto znajdzie się w line-upie. Na Open’er Festival 2020 wystąpią m.in. Taylor Swift i A$AP Rocky, a na Fest Festival 2020 w Chorzowie zagra James Bay. Teraz pierwsze karty odkryto także w temacie Orange Warsaw Festival. Stołeczną imprezę zaplanowano na 5-6 czerwca 2020, czyli nieco później, niż zazwyczaj. Cały czas jednak jest to początek czerwca, kiedy dni są najdłuższe, a noce coraz cieplejsze. Ogłoszono dzisiaj też dwóch pierwszych headlinerów i są to artyści z najwyższej półki. Orange Warsa Festival 2020: znamy pierwszych headlinerów! Kto wystąpi?

Zobacz także: Grammy 2019: kobiety z rekordową ilością nominacji. Billie Eilish przeszła do historii

Orange Warsaw Festival 2020: znamy pierwszych headlinerów! Kto wystąpi?

Pierwszą headlinerką Orange Warsaw Festival 2020 została Camila Cabello. Informacja o tym, że wokalistka zagra na warszawskiej scenie zdradzono dokładnie w dzień premiery jej najnowszego krążka „Romance”. Od momentu premiery jej pierwszego albumu „Camila”, czyli od 2018 roku Camila, która swoją karierę muzyczną rozpoczęła w formacji Fifth Harmony, pozostaje jednym z najpopularniejszych żeńskich głosów w branży muzycznej. Do tego bez wątpienia przyczynił się sukces hitu „Havana”. Był on numerem jeden w 80 krajach i stał się najczęściej streamowanym żeńskim utworem w historii. Z kolei latem tego roku każdy nucił utwór „Señorita”>nagrany wspólnie z Shawnem Mendesem, prywatnie partnerem Cabello. Te dwa numer Camila z pewnością wykona przed polską publicznością 5 czerwca i będzie to jej pierwszy występ w naszym kraju.

Zobacz także: „Taylor Swift: Miss Americana” – powstał film dokumentalny o wokalistce, który obejrzycie na platformie Netflix. Kiedy premiera?

Tego samego dnia na Orange Warsaw Festival 2020 wystąpi Tyler, The Creator. W tym roku ukazał się jego longplay „Igor”, który debiutował na 1 miejscu listy Billboard. Tyler Gregory Okonma, bo tak nazywa się drugi headliner imprezy, to bez wątpienia jedna z najbarwniejszych i najbardziej nieoczywistych postaci światowego hip-hopu. Oprócz rapera i Cabello pierwszego dnia festiwalu możecie spodziewać się również koncertu australijskiej grupy 5 Seconds of Summer.

Orange Warsaw Festival 2020: bilety

Bilety na Orange Warsaw Festival 2020 są już w sprzedaży! Tak zwane Early Bird Tickets dostępne będą do 19 grudnia lub do wyczerpania puli (w zależności od tego, co nastąpi wcześniej) w następujących opcjach. Karnet 2-dniowy kosztuje 419 zł, a dla Klientów Orange 357 zł, gdyż przysługuje im tradycyjnie zniżka 15%. Bilet 1-dniowy to koszt 279 zł, za który Klienci Orange zapłacą 238 zł. Za karnety VIP nad 2 dni trzeba zapłacić 999 zł, a na 1 dzień – 609 zł. Bilety na Orange Warsaw Festival 2020 można kupić TUTAJ.