Orange Warsaw Festival po raz kolejny otworzy sezon letnich festiwali muzycznych. Wydarzenie agencji Alter Art, czyli twórców m.in. Open'era i Kraków Live, odbędzie się po trzech latach przerwy, którą wymusiła oczywiście pandemia koronawirusa. Organizatorzy zrobili więc wszystko, co w ich mocy, aby wynagrodzić festiwalowiczom i festiwalowiczkom odwołane edycje imprezy. W skrócie – będzie się działo!

Kto wystąpi na Orange Warsaw Festival 2022?

W dniach 3-4 czerwca na Torze Wyścigów Konnych Służewiec pojawi się plejada polskich i zagranicznych gwiazd. Oto szczegóły.

Orange Warsaw Festival 2022 – dzień 1 (3.06)

Headlinerem pierwszego dnia Orange Warsaw Festival 2022 jest amerykański raper, autor megahitów „See You Again” i „Earfquake”, Tyler, The Creator. Piątek na OWF to także koncerty takich popularnych wykonawców jak ikona amerykańskiego rapu Nas oraz gwiazda hyperpopu Charli XCX. Występ Brytyjki w Warszawie to doskonała okazja, by poza jej starszymi hitami usłyszeć także po raz pierwszy na żywo utwory z jej nowej, niezwykle przebojowej płyty „Crash”. 

Z kolei polską scenę urban i pop reprezentować będą Żabson x Young IgiSzczyl, Kimmy Zimmer, Zalia i Julia Wieniawa.

Orange Warsaw Festival 2022 – dzień 2 (4.06)

Drugi dzień Orange Warsaw Festival 2022 będzie stał pod znakiem wielkich powrotów. Główną gwiazdą OWF w sobotę będzie bowiem uwielbiany przez polską widownię i powracający właśnie z nową muzyką brytyjski zespół Florence + The Machine z genialną Florence Welch na czele. Na scenie pojawi się także raper Stormzy, który ma na swoim koncie już parę świetnych występów w naszym kraju. Sobotni line-up uzupełniają na ten moment: dance-punkowy zespół Foals, raper Earl Sweatshirt, norweska piosenkarka Sigrid oraz gwiazdy polskiej sceny: braterski duet Kacperczyk, Kasia Lins, Rosalie. i Kukon.

Orange Warsaw Festival 2022 – bilety i karnety

Jednodniowe bilety i dwudniowe karnety na Orange Warsaw Festival 2022 można nabyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej festiwalu, czyli www.orangewarsawfestival.pl. Organizatorzy przypominają, że wszystkie bilety zakupione na odwołany Orange Warsaw Festival 2021 zachowują ważność na tegoroczną edycję wydarzenia.

Podobnie jak w poprzednich latach, klienci Orange mogą nabyć wejściówki z 15% zniżką.

Zobacz także:


Widzimy się pod sceną?