Katy Perry niedawno obchodziła swoje 37. urodziny. Tę wyjątkową okazję celebrowała wspólnie z narzeczonym. Orlando Bloom zadbał nie tylko o urodzinowy tort, ale również o odpowiednią oprawę i nastrój. Ważnymi słowami podzielił się nie tylko z samą piosenkarką. Napisał je także na Instagramie.

Orlando Bloom i Katy Perry – urodziny piosenkarki

Orlando Bloom i Katy Perry są parą od 2016 roku. Oboje mieli już wcześniej dłuższe związki. Orlando Bloom był przez trzy lata mężem modelki Mirandy Kerr, z którą ma syna. Katy Perry także miała okazję już ślubować. Jej mężem przez dwa lata był komik Russell Brand. Wszystko jednak wskazuje na to, że po prostu osoby, z którymi tworzyli wcześniejsze związki, nie były im pisane.

Para tym razem nie zdecydowała się na małżeństwo, ale nie ma to żadnego wpływu na ich relację, która trwa znacznie dłużej niż ich poprzednie, choć nie została oficjalnie przypieczętowana. Co więcej para nie kryje, że ich związek nie jest idealny. Są w nim tarcia, które pozwalają im lepiej się rozumieć. Chwilowe nieporozumienia, które zdarzają się chyba każdej parze, nie mają jednak wpływu na romantyczną atmosferę, którą wciąż starają się podsycać. Aktor stale podkreśla, jak ważna jest dla niego piosenkarka. Dał temu wyraz także z okazji jej 37. urodzin.

Na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie, na którym widzimy Katy Perry w urodzinowym diademie. Piosenkarka siedzi obok talerze ze słodkościami udekorowanymi symboliczną świeczką. Obok niej jest Orlando Bloom. Samo zdjęcie to jednak tylko kadr z życia zakochanej pary. Jeszcze istotniejszy wydaje się natomiast jego opis, w którym aktor nie tylko podkreśla ich wzajemną miłość, ale też składa ważną deklarację.

„Żyjemy, kochamy i to jest zabawa. Będę doceniał ze cię mam dzisiaj i codziennie” – napisał Orlando Bloom na Instagramie.

Takie romantyczne urodziny we dwoje mogą być ciekawą alternatywą dla wielkiej imprezy. Para po tylu wspólnych latach najwidoczniej lubi celebrować takie momenty we własnym towarzystwie.

Orlando Bloom i Katy Perry – córka

Romantyczne urodziny to tylko jedna z okazji, podczas których para pokazuje swój szczęśliwy związek. Na Instagramie chętnie dzielą się też zdjęciami ze wspólnych podróży i oficjalnych wyjść. Pomimo że widok ich wspólnych fotografii nie należy od rzadkości, to jednak aktor i piosenkarka chronią swoją prywatność i dbają o nią zwłaszcza w kontekście życia ich córki. Daisy Dove przyszła na świat w sierpniu 2020 roku. Nie jest jednak bohaterką zdjęć zamieszczanych w mediach społecznościowych. Rodzicom za to zdarza się informować o jakiś wydarzeniach z jej życia. Do tej pory chwalili się momentem, w którym zaczęła raczkować i pierwszym zębem.