Nie tak dawno pisaliśmy, że wiele wskazuje na to, że Orlando Bloom i Katy Perry znowu są parą. W sieci pojawiły się zdjęcia, jak ta dwójka "przypadkiem" spotkała się na Malediwach, a następnie Katy pojawiła się w dość oryginalnej bluzie z printem w postaci... samego Blooma. I choć do tej pory nie mamy stuprocentowej pewności, że para, która zaczęła się spotykać w 2016 roku, a następnie rozstała w marcu 2017, znowu jest razem, pojawiła się kolejna przesłanka, że jest na to szansa. 

ZOBACZ TAKŻE: Channing Tatum i Jenna Dewan rozstali się! Znamy powód

Kilka dni temu Orlando wrzucił na swoje instagramowe konto zdjęcie, na którym - co tu dużo mówić - wygląda HOT. Ja myślicie, co zrobiła Katy? Otóż, stwierdziła, że taka fotka zdecydowanie wymaga komentarza. I to takiego w jej stylu. Wokalistka pod zdjęciem, które zgromadziło do tej pory ponad 250 tysięcy polubień i ponad trzy tysiące opinii dorzuciła swoje trzy grosze, dwuznacznie pisząc: 

Oh hey! I was actually looking for a washboard to do me laundry on

Na odpowiedzi fanów nie trzeba było długo czekać. I tak, jak się domyślacie, byli zachwyceni poczuciem humoru wokalistki. Podobnie zresztą, jak i my!