Wyjdziesz za mnie? – to chyba jedno z najtrudniejszych do wypowiedzenia słów. Oczywiście, ważne jest samo pytanie, ale także atmosfera towarzysząca zaręczynom. Ważne, aby oświadczyny były dopasowane do waszych charakterów – mogą łączyć się z jakąś wspólną pasją lub miejscem, które oboje lubicie.

Pisałyśmy o pierścionku zaręczynowym schowanym w awokado (ten sposób proszenia o rękę okazał się totalnym hitem na Instagramie), ale teraz przygotowałyśmy dla was listę sposobów na najbardziej oryginalne i najciekawsze oświadczyny. 

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki tej aplikacji umówisz się na bezpieczny seks >>>

Podczas snu

Ten sposób polecany jest osobom, które nie mają czasu planować zaręczyn. Wystarczy, że nałożymy ukochanej osobie pierścionek zaręczynowy na palec, kiedy ta słodko śpi. Należy jednak pamiętać, że trzeba być przy tym delikatnym i nie obudzić partnerki.

Na billboardzie

Wyobrażacie sobie, że spokojnie spacerujecie po centrum miasta i nagle wyrasta przed wami billboard z pytaniem Wyjdziesz za mnie? I własnym imieniem? I jak tu odmówić?

W radiu

Ten sposób sprawdza się w przypadku, kiedy regularnie słuchamy jednej stacji radiowej. W końcu bardzo słabo byłoby, gdyby nasza ukochana osoba przegapiła własne zaręczyny. Nie musicie się jednak martwić o to, że stacja nie zgodzi się na realizacje twojego marzenia. Radia bardzo chętnie angażują się w takie akcje!

Na wideo

Sklejenie amatorskiego filmiku to nie jest duży wysiłek, a efekt jest mega uroczy. Warto zacząć od kilku wspólnych video i zdjęć, które dobrze wam się kojarzą, a na końcu zaproponować małżeństwo. To jest ultra słodkie!

W samolocie

Ten sposób jest o tyle dobry, że podczas lotu nie ma opcji ucieczki. Wystarczy, że przekonacie pilota lub jedną ze stewardess i poprosicie o przekazanie informacji o zaręczynach. Tego na pewno nikt się nie spodziewa!

Z pomocą kolegów

Jeżeli należycie do jakiejś drużyny piłkarskiej, siatkarskiej lub jakiejkolwiek innej związanej ze sportami drużynowymi to zaproś swoją dziewczynę na trening. W pewnym momencie poproś swoich kolegów o ubranie specjalnych koszulek z nadrukowanymi literami, tworzącymi napis Wyjdziesz za mnie? i ustawienie się plecami do ukochanej. Jeszcze lepszy efekt dadzą takie oświadczyny po wygranym meczu waszej drużyny, ale trening to także spoko opcja. 

Na koncercie

To są oświadczyny w stylu samej Chiary Ferragni - w końcu jej chłopak, Fedez, poprosił swoją obecną narzeczoną o rękę podczas własnego koncertu. Trzeba przyznać, że ten sposób staje się coraz popularniejszy, ale wciąż jest mega efektowny!