Oryginalne sposoby na oświadczyny? Pisałyśmy o pierścionku zaręczynowym schowanym w awokado (ten sposób proszenia o rękę okazał się totalnym hitem na Instagramie), ale teraz przygotowałyśmy dla was całą listę sposobów na najbardziej oryginalne i najciekawsze oświadczyny. 

Oryginalne pomysły na oświadczyny

Jak oświadczyć się dziewczynie? Na to ważne pytanie, nie ma jednej odpowiedzi. Zaręczyny w restauracji mogą się wydawać dosyć oklepanym pomysłem. Co innego lot balonem, skok na bungee czy wyjątkowe miejsce, jak np. górski szczyt. Chcesz zaplanować wyjątkowe zaręczyny? Oto lista sposobów na oryginalne oświadczyny.

Wyjdziesz za mnie? – to chyba jedno z najtrudniejszych do wypowiedzenia słów. Oczywiście, ważne jest samo pytanie, ale także atmosfera towarzysząca zaręczynom. Ważne, aby oświadczyny były dopasowane do waszych charakterów – mogą łączyć się z jakąś wspólną pasją lub miejscem, które oboje lubicie.

ZOBACZ TAKŻE: Dzięki tej aplikacji umówisz się na bezpieczny seks >>>

Oryginalne sposoby na zaręczyny: podczas snu

Ten sposób polecany jest osobom, które nie mają czasu planować zaręczyn. Wystarczy, że nałożymy ukochanej osobie pierścionek zaręczynowy na palec, kiedy ta słodko śpi. Należy jednak pamiętać, że trzeba być przy tym delikatnym i nie obudzić partnerki.

Oryginalne pomysły na oświadczyny: na billboardzie

Wyobrażacie sobie, że spokojnie spacerujecie po centrum miasta i nagle wyrasta przed wami billboard z pytaniem Wyjdziesz za mnie? I własnym imieniem? I jak tu odmówić?

Zobacz także:

Oryginalne pomysły na oświadczyny: w radiu

Ten sposób sprawdza się w przypadku, kiedy regularnie słuchamy jednej stacji radiowej. W końcu bardzo słabo byłoby, gdyby nasza ukochana osoba przegapiła własne zaręczyny. Nie musicie się jednak martwić o to, że stacja nie zgodzi się na realizacje twojego marzenia. Radia bardzo chętnie angażują się w takie akcje!

Oryginalne pomysły na oświadczyny: na wideo 

Sklejenie amatorskiego filmiku to nie jest duży wysiłek, a efekt jest mega uroczy. Warto zacząć od kilku wspólnych video i zdjęć, które dobrze wam się kojarzą, a na końcu zaproponować małżeństwo. To jest ultra słodkie!

Oryginalne pomysły na oświadczyny: w samolocie

Ten sposób jest o tyle dobry, że podczas lotu nie ma opcji ucieczki. Wystarczy, że przekonacie pilota lub jedną ze stewardess i poprosicie o przekazanie informacji o zaręczynach. Tego na pewno nikt się nie spodziewa!

Z pomocą kolegów - oryginalne zaręczyny

Jeżeli należycie do jakiejś drużyny piłkarskiej, siatkarskiej lub jakiejkolwiek innej związanej ze sportami drużynowymi to zaproś swoją dziewczynę na trening. W pewnym momencie poproś swoich kolegów o ubranie specjalnych koszulek z nadrukowanymi literami, tworzącymi napis Wyjdziesz za mnie? i ustawienie się plecami do ukochanej. Jeszcze lepszy efekt dadzą takie oświadczyny po wygranym meczu waszej drużyny, ale trening to także spoko opcja.

Na koncercie - ciekawe pomysły na zaręczyny

To są oświadczyny w stylu samej Chiary Ferragni - w końcu jej chłopak, Fedez, poprosił swoją obecną narzeczoną o rękę podczas własnego koncertu. Trzeba przyznać, że ten sposób staje się coraz popularniejszy, ale wciąż jest mega efektowny!

Ekstremalny pomysł na oświadczyny

Jeżeli obydwoje lubicie ekstremalne aktywności, oświadcz się po skoku na bungee, lotu balonem lub skoku ze spadochronem. W takich momentach emocje sięgają zenitu, a ty dodatkowo możesz je podkręcić wręczając wybrance pierścionek podczas ekstremalnej aktywności.