Na 90. gali rozdania Oscarów Nicole Kidman zachwyciła wyszukanym krojem swojej chabrowej sukni od Armaniego. Dla równowagi jej fryzura była bardzo prosta i symetryczna – rozpuszczone i wyprostowane włosy z lekko uniesioną górą i przedziałkiem na środku głowy, idealnie pasowały do... linii dekoltu.

Oscary 2018: kreacje gwiazd. Zobaczcie najpiękniejsze stylizacje >>>

Autorką fryzury Kidman jest Kylee Heath, mieszkająca w Los Angeles fryzjerka gwiazd, która brała też udział w współtworzeniu nowej linii kosmetyków do włosów & Other Stories. To właśnie produkty tej szwedzkiej marki zostały użyte do wykonania fryzury gwiazdy. Jak zrobić ją krok po kroku?

  • Na suche włosy nałóż dwa produkty: ochronny Universal Blowout Lotion oraz pogrubiający Fullness Thickening Cream. Rozprowadź produkty równomiernie na włosach przeczesując je grzebieniem. Zrób równy przedziałek na środku głowy.
  • Ustaw suszarkę na najwyższe obroty i maksymalną temperaturę. Wysusz dolną część włosów kierując strumień powietrza tak, by wygładzać ich strukturę.
  • By mocno odbić włosy od nasady użyj odrobiny pudru Fullness Volume Powder, który doda objętości i sprawi, że fryzura na czubku głowu nie będzie płaska.
  • Wyprostuj włosy prostownicą - dzięki temu będą pięknie się błyszczeć.
  • Całość utrwal lakierem do włosów Universal Hairspray.

I tu dobra wiadomość! Produkty z nowej linii & Other Stories do włosów w sklepach pojawią się już latem.

Zobacz także: Oscary 2018: makijaże i fryzury gwiazd >>>