Oscarowej nocy zawsze towarzyszą ogromne emocje – począwszy od samych nominacji, przez Swag Bags i ich zawartość, kreacje gwiazd pojawiających się na czerwonym dywanie, aż po samo rozdanie nagród. Przyznawanie statuetek nie jest jednak ostatnim punktem programu nocy organizowanej przez Akademię...

Oscary 2018: wyniki. Poznajcie wszystkich zwycięzców! >>>

Zawsze po oficjalnej gali przychodzi czas na after party! I tradycyjnie już tegoroczną imprezę zorganizował magazyn Vanity Fair. Nie byłoby zapewne w niej nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że to tutaj można było spotkać wszystkie gwiazdy, które nie pojawiły się na Oscarach 2018. Bo znanych twarzy na czerwonym dywanie kilka godzin wcześniej było niewiele.

Na party wieńczącym filmową noc pojawił się cały tabun modelek. Ich ilość była naprawdę imponująca! Nie zabrakło Rosie Huntington-Whiteley, Kate Upton, Ashley Graham, Joan Smalls czy Kendall Jenner, a także Hailey Baldwin i Aniołków Victoria's Secret Taylor Hill, Adriany Limy i Alessandry Ambrosio. Swój sukces świętowali Frances McDormand i Sam Rockwell, ale to piękne gwiazdorskie pary przykuwały największą uwagę. Miley Cyrus w życiowej formie pozowała ze swoim narzeczonym Liamem Hemsworthem, Olivia Wilde i Jason Sudeikis konkurowali na klasę z Amy Adams i jej mężem, Darrenem Le Gallo. Za to G-Eazy i Halsey nie szczędzili sobie czułości.

Stylizacją zachwyciła Paris Jackson, podobnie jak Sienna Miller i Jenna Dewan-Tatum. Kto jednak zasłużył na miano najlepiej ubranej gwiazdy? Sprawdźcie w galerii poniżej!

Zobacz także: Oscary 2018: kreacje gwiazd. Zobaczcie najpiękniejsze stylizacje >>>